Results 1 to 2 of 2

Thread: Cip pt un e 36 motor 16

Member

Default Cip pt un e 36 motor 16

SALUT AS DORI SI EU SA IMI PUN UN CIP PE PISIKA MEA DECI FARA SA SCHIMB MOTORU SAU MAI STIU EU CE DOAR SA IMI DEA CEVA CAI IN PLUS SAU CE AR TREBUI SA FAC RECOMANDARI CEVA.bmw 316 E 36 Il mai tin un pic si atunci o sa imi iau masina cu cai calumea momentan e bunicel dar parca s-ar putea mai mult un pic totusi zic eu de la un motor de BMW chiar si de 16.am avut ocazia si am mers cu un urs de 16 ieri si tin sa va spun ca este mai nervos decat pisika mea.

Senior Member vendi_goku85's Avatar

Quote Originally Posted by BVLady View Post
    SALUT AS DORI SI EU SA IMI PUN UN CIP PE PISIKA MEA DECI FARA SA SCHIMB MOTORU SAU MAI STIU EU CE DOAR SA IMI DEA CEVA CAI IN PLUS SAU CE AR TREBUI SA FAC RECOMANDARI CEVA.bmw 316 E 36 Il mai tin un pic si atunci o sa imi iau masina cu cai calumea momentan e bunicel dar parca s-ar putea mai mult un pic totusi zic eu de la un motor de BMW chiar si de 16.am avut ocazia si am mers cu un urs de 16 ieri si tin sa va spun ca este mai nervos decat pisika mea.
    Nu are rost sa`-ti pui cip pe 1.6! Tot 1.6 am si eu! Eu m-am gandit sau s-o schimb macar pe un 318 is sau i`au un motor de 2 litri vanos 6 cilindri si schimb puntea spate de la un is! Nu costa foarte mult si se potrivesc toate! Bafta!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)