Results 1 to 7 of 7

Thread: setare ceas e46 compact 2002

Default setare ceas e46 compact 2002

salutare , care careva idee cum se seteaza ceasul la un 316ti compact e46 ?

Ceasul se regleaza din butonul dreapta din dreptul indicatorului de viteza(bord), se invarte dreapta sau stanga dupa ce se apasa in prealabil, butoneaza-l este simplu si iti vei da seama, bafta.......
    Ps: Manual pt e46: sper sa te ajute
    http://depositfiles.com/files/6387454

Quote Originally Posted by alexfin View Post
    Ceasul se regleaza din butonul dreapta din dreptul indicatorului de viteza(bord), se invarte dreapta sau stanga dupa ce se apasa in prealabil, butoneaza-l este simplu si iti vei da seama, bafta.......
    Ps: Manual pt e46: sper sa te ajute
    http://depositfiles.com/files/6387454

Am mai citit asta pe aste posturi , dar la mine nu merge , butonul din dreapta pot decat sa il apas - si atunci se schimba formatul orei

Quote Originally Posted by xalexutzu View Post
    Am mai citit asta pe aste posturi , dar la mine nu merge , butonul din dreapta pot decat sa il apas - si atunci se schimba formatul orei

Nici la mine nu se invarte doar se apasa dar cand il apesi si il(!) invarti(nu se va invarti dar el va primi comanda) ceasul se va modifica dreapta ora stanga minutele daca retin eu bine.....butoneaza-l sigur vei reusi...

Default :d

rasucestel ujor .. o s mearga nu se rupe .. sua ceva de genu pt k aja ii facut .. numai nu trage ca ghiobanu de el .. k ramai cu el in mana .. bafta :D

Exclamation ceasu , ce bataie de cap

iii, de 2 zile sunt fericitul posesor al unui 320ci din 2001, si am apasat toate butoanele masinii ptr faza cu ceasu, nici la mn nu se rasucesc cei 2 cilindri din bord, dar am reusit pan la urma multam :D

Cel din dreapta se misca si in stanga si in dreapta(nu face rotatie completa),si se apasa.Cu curaj...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)