Quote Originally Posted by montecristo84 View Post
Salutare. Am revenit de la 316 am facut upgrade la 318i sedan USA model, motor 1800 is de 140 cai. Are cateva probleme, trebuie sa schimb chitul de ambreiaj, scaunul de la sofer e rupt in partea stg, si nu merge trapa dar in rest sunt multumit.An fabricatie 92. nu stiu exact luna, inmatriculata, taxa nerecuperata, pret nesemnificativ, parerea mea, avand in vedere la cat cer nemtii pe modelul acesta.
Dotari: scaune incalzite, cruise control, clima, geamuri electrice fata spate, trapa electrica, banchete rabatabile spate 50/50, abs, diferential blocabil 25%(nu stiu exact ce inseamna), faruri ceata si pe fata( momentan in portbagaj ), frana pe discuri fata spate, centralizata cu alarma originala din fabrica cu cip.
IMG_1673[1].jpgIMG_1674[1].jpgIMG_1675[1].jpg
Sa te tina!Model state?Inseamna ca ai ceva rar pe mana.Incerc si eu din rasputeri sa termin pachetul sport pus numai pe partea de state pentru E36 si multe alte optiuni de care noi nu am beneficiat.Astept mai multe poze in special la interior.DIn ce vad se prezinta bine.Eu unul ma bucur ca ai trecut la E36.Mi se pare oplatforma prea reusita.Sa o stapanesti sanatos!