Results 1 to 2 of 2

Thread: Jante Aliaj si Tabla, Cauciucuri - Promotii

Junior Member

Default Jante Aliaj si Tabla, Cauciucuri - Promotii

JANTE auto din aliaj si tabla cu PRETURI MICI pentru aproape toate tipurile auto, la VADREXIM gasesti jante din aliaj si tabla pentru marci auto cum ar fi: BMW, Mercedes, Opel, Renault, Peugeot, Fiat, Ford, Hyundai, Volvo, Skoda, VW, Dacia, etc. PROMOTII si reduceri la CAUCIUCURI, jante aliaj si jante tabla, marci de jante cunoscute sau mai putin cunoscute: AEZ, DEZENT, DOTZ, ENZO, BORBET, MSW, MAK, ASW, KFZ, GM, HRS, TORQUE, etc... LIVRARE 100% GRATIS! Montaj la Cumparare in Service AUTO Roti Autorizat RAR, echilibrat roti, presiune cu azot, alte lucrari de vulcanizare. Comenzi de JANTE ALIAJ, jante tabla si anvelope de vara si iarna pe vadrexim.ro, Tel. 0730 710 764.

Junior Member

De ceva timp am inceput sa imi cumpar de pe site-ul https://autochrome.ro/ accesorii pentru masina si nu am decat cuvinte de lauda cand vine vorba de calitatea produselor oferite! Adevarul este ca nu ma pricep foarte bine cand vine vorba de autovehicule, insa acesti baieti mi-au oferit informatiile necesare imediat dupa ce i-am contactat. De cate ori am ocazia, le recomand serviciile pentru ca stiu cum este vrei sa faci o achizitie de durata si sa nu gasesti o companie care sa corespunda cerintelor tale.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread