Results 1 to 1 of 1

Thread: Ce tip de nav. foloseste M5 din 2006?

Junior Member

Default Ce tip de nav. foloseste M5 din 2006?

buna seara,
    detin un bmw E60 din 2006 care are navigatie business cu ecran mic de 6.5 inch.Am citit peste tot despre diferitele modele de navigatie pt. e60.Sunt tot felul de navigatii pe piata chiar si android.Imi doresc sa fac pasul pt navigatia cu ecran mare de 8.8 dar totodata imi doresc ca la navigatia mare sa am instalat si interfata multimedia video+tuner tv.Stiu prea bine ca singura navigatie care are interfata video+hdd de 80gb este cea de pe F10 CIC care este nejustificat de mult,cam cu 3300 ron se vinde
    Acum 2 zile am vazut un review despre un bmw e60 M5 tot din 2006 pe youtube .Pe navigatia mare tip CCC avea si tuner tv.Cum naiba?Refuz sa cred ca in 2006 exsista navigatie tip CiC.Cu ce e mai special M5-ul E60 decat celelalte modele din serie?
    Imi poate spune si mie cineva ce tip de navigatie foloseste M5-ul e60 din 2006?Va rog frumos raspundeti doar on topic,doar cei care stiti
    Chiar mi-as dori sa o pot identifica dupa cod(serie)ceva

edit: mai am inca o intrebare.Pot sa instalez o navigatie completa cu interfata video+tuner tv pe masina mea cu ecran mic?Cel care vinde navigatia mi-a spus ca este data jos de pe un bmw x5 din 2009.
    Attached Images Attached Images

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)