Dotari: - Clima manuala, functionala, recent schimbat filtru polen, inlocuit freon, toate cele,
- Incalzire in scaune, fata,
- Oglinzi reglabile electric si incalzite,
- Geamuri electrice fata spate,
- Proiectoare ceata fata spate,
- Diferential autoblocabil 25%,
- Frane pe discuri fata, spate,
- Trapa electrica,
- Cruise control,
- Senzor temperatura exterioara, indica corect,
Altele, stop suplimentar frana, lumini parasolare, mic buzunar pt monezi in portiera captusit, bancheta rabatabila 50/50, bateria e in spate partea dreapta, are bari plafon originale din aluminiu, jante aliaj originale cu cauciucuri de vara si inca un set de jante din tabla cu cauciucuri de iarna, dar sunt uzate, trebuiesc inlocuite, plus capace originale. Am mai achizitionat inca un interior complet, in vederea retapitarii celui existent si inlocuirea scaunului pasagerului, care, din motive neantelese de mine, nu are reglaj pe inaltime, din fabrica. Masina are actele la zi, asigurare(pana in noiembrie), ITP(in septembrie expira), e masina folosita aproape zilnic(incerc sa o menajez, de fapt, incerc sa-mi menajez buzunarul( in oras consuma intre 11-16%, in functie de stilul de condus).Recent am fost la mare, Eforie Nord, am scos un consum de 7,2. Din Floresti - Eforie Nord 725km cu 54l (mai putin de un plin).
Defecte cunoscute: Volanta trebuie inlocuita(masa dubla), bucsi si altele de genul la fel, nu bate nu troncane, dar, sunt imbatranite, crepate si vor trebuii inlocuite, garnituri pe la grup si cutie, la fel, plus are lacul sarit pe plafon.
Motivul vanzarii: Nu mai face fata ca si comfort situatiei familiale, 1 copil si altul pe drum, plus ca si costurile de naveta sunt destul de ridicate, facand naveta doar in oras.
Nu o vand din cauza ca trebuie sa schimb volanta sau ce am enumerat mai sus, o vand pt ca vreau sa-mi cumpar ceva mai amre, gen, tuoran, sharan, zafira, si altele de genul.
Pret: 1999 Euro, negociabil. Masina se poate vedea la Cluj - Floresti. Andrei 0742599248
Accept si unele variante cu masini mai mari, combi si diesel dar pana in 2000cmc.
IMG_1673.jpgIMG_1687.jpgIMG_1686.jpgIMG_1688.jpgIMG_1690.jpgIMG_1692.jpgIMG_1694.jpg018c2b8fbdd84d5a27f300aa6aeffb8319c195d658.jpgIMG_1927.jpg