Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 45 of 45

Thread: Circuit Arad VIK POWER!!

Senior Member aR99bMw's Avatar

viteza de top e 130...cand trec in drepu liniei de start......restu nu am avut timp sa ma uit....cam is multe cu a 2-a blana....si mai e unu cand ii dau putin a 3-a
    M3 E46 Ac Schnitzer

filmuletzu asta e tare .......o mica gafa........viteza prea mare in acel viraj....ca norocu....ca nu prea poti lovi masina p'acolo...e gazon drept...doar sa nu intru in gard...da e destul loc...
    Attached Files Attached Files
    M3 E46 Ac Schnitzer

Administrator CRISTIAN's Avatar

super tare faza...
    bravo caline... arata-le tu lor cu karturile ce stie un bmw 325 sport
    CRISTIAN
    Powered by M3 S50 US, Supercharged, 410hp/503Nm, 0-100Km/h ... 4,6s; 0-200Km/h ... 14,8s.
    A fost o data ca niciodata ca daca nu ar fi fost nu s-ar fi povestit.

M3 E46 Ac Schnitzer

Junior Member

mai exista circuitul asta?
    mai exista ceva asemanator prin tara, sa poti intra cu masina?
    sau macar daca nu circuit amenajat, un loc unde sa poti exersa in voie stie cineva?

Member adi e36's Avatar

Talking circuit

mai este un circuit la sinicolau mare judetu timis e de carting dar te poti da de antrenament sa prinzi otira indeminare e foarte bun nu e la fel de mare ca cel de la arad dar e fain

Junior Member djshark_e36's Avatar

Default Pista Sannicolau-Mare

Corect cum a zis si adi exista o astfel de pista si e destul de interesanta, se mai aduna duminca lumea knd era mai cald afara...dar in rest cine mai are chef mai merge mai da o tura pe ea dar parca nu e nimik fascinant knd nu se uita nimeni la tine cum iti omori masina) asa k ce sa spun pista e ok e destul de larga...si lunga...si...intrarea e FREE:D asa k daca aveti de gand sa veniti aici postati si voi la topicul asta si poate ne adunam mai multi :D see ya...only BMW allowed :D
    Why drink and drive? when u can BMW and FLY ) (hate Logan, Sandero, ARO, all romanian cars)

<Oo==[][]==oO> Zv1v1's Avatar

chiar ar fi mishto sa se faca un mic "gangbang" acolo
    BMWuri, cauciucuri arse, fum si maraitul motoarelor...hai k imi place...

e chiar fain si nici nu e scump...tzinand cont ca ai un loc sigur, fara politzie si trafic ambulant de 2 bani...

Default :(( bad news

Legat de pista...au desfintat-o, se construieste un campus scolar acolo si terenul acela era singurul disponibil, asta asa suntem sustinuti in tara asta, amenzi luam la tot coltul, cum calci pedala iei amenda, si daca nu, iti gasesc ei ceva, bine k ne luam masini cu caluti, sa ne uitam la ele..asta e, la Arad ramane singura shansa..bafta si putine amenzi :D
    Why drink and drive? when u can BMW and FLY ) (hate Logan, Sandero, ARO, all romanian cars)

Senior Member MirceaRM's Avatar

Care stie...cum e treaba cu circuitul acesta? Mai exista? Se poate intra pe el? Eu as vrea sa merg cu niste prieteni, dar cu motoarele, ca bmw-u meu e 316i si nu ii place sport extrem )
    Am auzit la Arad de circuitul celor de la clubul de moto Las Vegas.
    Care e diferenta?
    Ms
    320ci
    GSX-R 750

<Oo==[][]==oO> Zv1v1's Avatar

Angry

Quote Originally Posted by djshark_e36 View Post
    Legat de pista...au desfintat-o, se construieste un campus scolar acolo si terenul acela era singurul disponibil, asta asa suntem sustinuti in tara asta, amenzi luam la tot coltul, cum calci pedala iei amenda, si daca nu, iti gasesc ei ceva, bine k ne luam masini cu caluti, sa ne uitam la ele..asta e, la Arad ramane singura shansa..bafta si putine amenzi :D
    mda....capus scolar...doamne mah... jur ...tzara asta e de tot rasul..si ce o rezolvat cu campusu cela ??? corn cu lapte gratis ??? p*** mea...jur...
    nah...ce pot sa zic...great job ROMANIA !!!
    asta inseamna ca cea mai apropiata pista ar fi in arad da ? oare unguri au ceva ?

Junior Member

Quote Originally Posted by djshark_e36 View Post
    esti sigur?
    pt ca i-am dat o cautare cu vikpower si am gasit ca s-a desfasurat pe 5-6 iulie campionatul de supermoto pe circuitul vikpower..nu e vorba de circuitul cu pricina???

Junior Member

Default nu s-a desfiintat nimic

dupa cum spuneam, nu s-a desfiintat nimic
    uite link cu ce a fost acolo pe 13 iunie
    http://forum.alfaclub.ro/viewtopic.p...=8823&start=25

Lightbulb legat d link

sal...link-ul kre l-ai atasat e cu o poza cu pista de la arad nici decum cea din sannicolau-mare, intradevar la arad merge treaba pista exista si inca e foarte aglomerata, dar asta din sannicolau te asigur eu k nu mai e k doar sunt din sannicolau si eu...pacat...lasa o sa avem oameni cu carte in loc d piloti de curse...asta e...la unguri nu cred k este ceva cel putin aici aproape ma refer pana la szeged...raza de 100 de km de nadlac nu am auzit de nimic...deci singura sansa ramane las vegas arad

1995 318i limo The German's Avatar

Nu stiu cat de folosit mai este acest topic insa cine stie si cunoaste, sa posteze liste sau orase unde se gasesc piste pe care te poti da fara probleme.Eu unul nu cunosc insa as vrea sa stiu de ele.

L.E-Zicea cineva intr-o postare mai sus ca nu se uita nimeni la tine cum iti omori masina....in primul rand cine merge sa se dea, nu o face pentru altii ci pentru propria lui placere.De omorat nu cred ca iti omori asa tare masina sincer, BMW.ul pentru asa ceva a fost conceput deci motorul in termeni populari rade de placere la asa ceva.Si in conditiile in care nu o faci poate in fiecare zi sau in fiecare weekend, cred ca merita sa omori un kit de ambreiaj acolo si sa iti faci damblaua.Cel putin eu din Nordul Ro mai exact Botosani unde nu beneficiez de asa ceva as face.o......si da reiau o alta postare prin care e corecta afirmatia cum ca aici iti testezi indemanarile de sofer nu la Drag.uri....de.abia acolo iti ucizi masina si motorul.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)