Page 102 of 102 FirstFirst ... 25292100101102
Results 1,516 to 1,523 of 1523

Thread: Ce ai facut astazi la BMW-ul tau

1995 318i limo The German's Avatar

astazi am fost sa iau jantele style 30 de la roluit si indreptat.Au iesit prea bine.Fata de cum erau sunt stas.Astept de.acum cu nerabdare sa le sablez si sa le revopsesc electrostatic.Poze nu am avut cum face ca era intuneric....voi pune poze maine cel mai sigur.Foarte multumit de cum arata.

Starea jantelor dupa cum am promis.La telefon ca m.au lasat bateriile la aparat de la frig cel mai sigur ca am fost cu bicicleta la garaj.Fata de cum aratau si cum se prezentau arata super bine.Recunosc mici bubite ramase ca asta mi.a zis si omul...au fost vopsite la penson pentru a astupa imperfectiunile insa se vor remedia si alea.Sunt drepte, dupa ce le termin le voi calibra tot la om si cu un set de gume le urc pe masina.Super multumit e rezultat nici nu ma gandeam sincer ca poate sa mi le scoata.

Senior Member gabu_alex's Avatar

ai adunat ceva jante, dani
    eu am facut un video 0-100...

tr1 derapeaza destul cu toate ca am 215 pe gume...

true cars are RWD
    BMW : "FWD cars are the work of satan"

Quote Originally Posted by gabu_alex View Post
    ai adunat ceva jante, dani
    eu am facut un video 0-100...

tr1 derapeaza destul cu toate ca am 215 pe gume...
    Frumos cu a 2 a iei suta...fara cuvinte.Se aude demential pe limitare cu sc

Ee da...am dat 2 seturi la schimb pe style 30...le.am indreptat adica 200 de lei si de.acum cand le vine vremea sa ma apuc sa le refac total.Nu stiu cat de mult a rentat insa m.a scutit de a lua din tara.Ca prin unele locuri mai trebuiesc retusate asta este alta poveste.In principiu si setul pe 17 as dori sa il dau la schimb si diferenta pe un set de Contour dar ramane de vazut poate da Domnul si gasesc tot in oras.Si in acest fel termin pe veci cu jantele ca voi avea exact ce imi trebuie.Astept banii de.acum luna care vine caut OBC complet 18 butoane si incarcator baterie Ctek.

Junior Member

Salutare baieti.Un an nou cat mai bun plin de realizari pe toate planurile....ceva noutati?Eu momentan stagnez nimic nou astept luna februarie sau martie moment in care voi mai achizitiona o......inima.....vedem cum ne invartim.Sa fie acolo.In rest la hibernare continua si folosim MK4 pt daily!

Junior Member

Default Bmw 520d

Buna seara,as dori sa-mi achizitionez un bmw 520d 163 cai am vazut masina e superba 155,000 km am tocmito la 8 mii ,masina e impecabila ca noua atat interior cat si exterior,,,la ce ar trebuie sa ma uit,e ok la 163 cai ? nu vreau nimic sa zboare sau sa fac liniute doar sa se comporte normal pe strada,e cutia manuala in 6 trepte,ma poate ajuta cineva ?> se merita sau nu ?

Multumesc aniticpat

E-mail : danny.kaganovich1991@yahoo.com

Quote Originally Posted by Eugen34 View Post
    Buna seara,as dori sa-mi achizitionez un bmw 520d 163 cai am vazut masina e superba 155,000 km am tocmito la 8 mii ,masina e impecabila ca noua atat interior cat si exterior,,,la ce ar trebuie sa ma uit,e ok la 163 cai ? nu vreau nimic sa zboare sau sa fac liniute doar sa se comporte normal pe strada,e cutia manuala in 6 trepte,ma poate ajuta cineva ?> se merita sau nu ?

Multumesc aniticpat

E-mail : danny.kaganovich1991@yahoo.com
    Eu zic ca motorizarea este decenta si potenta insa din ce stiu de la colegii mei forumisti, ar avea ceva probleme.....asta daca vorbim de platforma E39.Sper sa nu fie o problema generala insa cel mai indicat este sa incerci un topic vizavi de chestiune pe sectiunea seria 5 aflata tot pe forum.Cu siguranta acolo ai mai multe sanse sa afle un raspuns concret.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)