Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 55 of 55

Thread: e36 320i Coupe nonvanos

Senior Member Enache Tiberiu's Avatar

Azi am cumparat 2 flanse ptr spate...le-am gasit in targ...40 de ron...power-tech nemtesti, in stare foarte buna
    Attached Images Attached Images

Default Styling 5 !

Astazi am reusit sa dau styling 45-urile mele pe 5 bucati de styling 5 ( et20, 7j, 15"), momentan au 205/60/15, mai merg cu ele pana se tocesc si dupa o sa incerc sa fac rost de 205.55.15 sau 225.50.15. In poze nu era asezata bine , doar ce o dadusem joc de pe cric...nu o miscasem si statea roata aiurea, m-a apucat noaptea si nu am reusit sa fac poze calumea, in pozele pe negura o miscasem si se asezasera rotile

IMAG0208.jpgIMAG0214.jpgIMAG0215.jpgIMAG0216.jpgIMAG0218.jpgIMAG0219.jpgIMAG0220.jpg

Default cu et0 :))

Am facut un experiment de 5 minute, am pus prima data si flansa, dar ulterior am dat-o jos.... jatele au et20 si am flanse de 20 mm, deci am dus-o la et0, nu se vede cat de cat clar in poze...dar va spun ca atingea sigur, cu toate ca am aripile roluite )

IMAG0209.jpgIMAG0210.jpgIMAG0211.jpgIMAG0212.jpgIMAG0213.jpg

Bimmer ! dezsoszabi's Avatar

Dau foarte bine !! Capace nu ai ??
    “Anyone who stops learning is old, whether at twenty or eighty. Anyone who keeps learning stays young.”
    “Whether you think you can, or you think you can't--you're right.”
    “Don't find fault, find a remedy; anybody can complain”
    Henry Ford

am si capacele,3 sunt in stare foarte buna...unul are folia de la sigla coclita, poate reusesc sa fac rost de niste abtibilduri cu bbs...sau fac altele cu bmw...vad eu ma descurc , dar nu pun capacele pana nu reconditionez jantele...plus ca imi e sa nu mi le fure in parcare

l.e. sper sa fac si eu niste poze la sfarsitul saptamanii cu masina curata)

Bimmer ! dezsoszabi's Avatar

Quote Originally Posted by Enache Tiberiu View Post
    am si capacele,3 sunt in stare foarte buna...unul are folia de la sigla coclita, poate reusesc sa fac rost de niste abtibilduri cu bbs...sau fac altele cu bmw...vad eu ma descurc , dar nu pun capacele pana nu reconditionez jantele...plus ca imi e sa nu mi le fure in parcare

l.e. sper sa fac si eu niste poze la sfarsitul saptamanii cu masina curata)
    Foarte tare, noi sunt 60de lei bucata, pe oem ! nu merita sa te complici, cumperi si gata... :P Spor i-ti doresc la reconditionat, e mai usor sa le sablez, si la vopsit sa ai grija ! ca se vopsesc cam greu :P
    “Anyone who stops learning is old, whether at twenty or eighty. Anyone who keeps learning stays young.”
    “Whether you think you can, or you think you can't--you're right.”
    “Don't find fault, find a remedy; anybody can complain”
    Henry Ford

1995 318i limo The German's Avatar

Arata bine!Excelent doar ca gumele lasa de dorit frate nu sunt ce trebuie.In rest dau ok pe E36.Sa la stapanesti sanatos, sa le poarte sanatos E36.le.

Quote Originally Posted by The German View Post
    Arata bine!Excelent doar ca gumele lasa de dorit frate nu sunt ce trebuie.In rest dau ok pe E36.Sa la stapanesti sanatos, sa le poarte sanatos E36.le.
    Doamne-ajuta!

Member Alin Coupe's Avatar

Frumos coupe-ul, dar cam murdar. Jantele ii vin foarte bine, chiar daca sunt pe 15".
    E36 316i Coupe

Quote Originally Posted by Alin Coupe View Post
    Frumos coupe-ul, dar cam murdar. Jantele ii vin foarte bine, chiar daca sunt pe 15".
    Mersi ptr aprecieri,m-am gandit sa merg pe o linie non M si niste jante usoare si frumoase pe 15....si bbs-urile astea erau cel mai potrivit compromis

Merg mult in exterior cu masina si prind polei/zapada/drumuri ude si pline de sare cu nisip...o spal regulat dar intr-o saptamana maxim e la loc...asa ca pana nu vine primavara nu prea sta mai mult de 2 zile curata

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)