Results 1 to 5 of 5

Thread: Atec Germany - pareri

Question Atec Germany - pareri

Salut
    A folosit cineva?
    Am gasit pe un site romanesc kit complet brate (de 10 piese) la super pret
    Merci

Unhappy

Salut.

Asta fac si eu de cateva zile incoace. Caut un set din asta pentru al meu e46.

Am vb cu mai multe persoane si miau spus ca sunt foarte multumite de ATEC-urile astea. Le au de cativa ani buni si nu au avut nici o prbl cu ele. Cred ca o sa imi iau si eu din astea. Doar sa fii atent sa nu fie made in turkey,ca nu te tin mai mult de un an. Verifica certificatul de garantie atunci cand le iei pe astea atec.

Daca vrei ceva si mai bun....iti recomand MEYLE. Sunt printre cele mai bune din lume,dar costa 350 oiro...:D.

Sper sa pun si eu meyle data viitoare...poate am bani sa le iau.

Bafta.

Salut
    Eu le.am comandat pe site lor in Germania. Au venit ci DHL cam intr.o saptamana.
    Sunt multumit de eke.
    Am luat set complet fata si spate.

Cat te-au costat alea pe spate si din ce sunt compuse??

Cum leai comandat ,ca as vrea sa fac si eu o comanda din germanika.

E-bay...?

nu de pe e-bay! pe site-ul lor oficial: https://www.atp-autoteile.eu/Warenko...aspx?TY=3&ST=0
    plata cu pay-pal
    nu mai stiu cat au fost alea pe spate, dar tot a costat cam 400 euro: telescoape fata si spate, brate, bilete, bucsi, etc...
    transportul e 25 euro indiferent cate piese comanzi
    scrie codul piesei pe care o vrei si gasesti variante disponibile: atec, meyle, lemforder, etc...
    la atec au seturi de 10-12 piese (depinde daca e fata sau spate)
    e super ok firma asta - am incercat prima data sa platesc direct cu cardul - e link securizat, o sa vezi, si cardul meu nu stiu ce draq de problema a avut, dar mi-au returnat suma pe card.
    pe urma am platit cu pay-pal si a fost ok

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)