PDA

View Full Version : Bmw sibiu

kristy82
26-07-2009, 20:44
Haideti fratilor la noi nici o miscare?Ne lasam mai prejos ca altii?Hai sa o punem de o intalnire....sau e si eu nu stiu nimic?:evil:

trafye36
02-09-2009, 12:35
salut. eu sunt din Rm.Valcea dar vin destul de des prin Sibiu..asa ca as putea sa ajung si eu pe la intalnirivle voastre....

Donn
23-09-2009, 08:54
poate vin si eu cu tine trafy !:P

refresh_service
09-08-2010, 22:34
unde sunteti?

botschner
09-08-2010, 22:43
Vin si eu daca intalnirea e pana in 28 august!

Andule
16-11-2010, 09:26
salut ,mai facem vreo intalnire pana de craciun?si pe la noi prin sibiu-medias?

botschner
16-11-2010, 18:45
Nu ar fi rau, ma bag si eu.Hai sa stabilim o zi

Pa

cucea
04-03-2011, 13:48
Nici o intalnire nimic...sau sant si eu nu stiu....

anonymmus2002
09-11-2011, 12:40
E ceva lume din Sibiu pe aici? Am vazut multe masinute in oras, dar vad ca activitatea pe forum e foarte cazuta.

Daca sunteti de aici lasati un reply ca as avea cateva intrebari.

Stima si drumuri bune.

cucea
09-11-2011, 19:47
E ceva lume din Sibiu pe aici? Am vazut multe masinute in oras, dar vad ca activitatea pe forum e foarte cazuta.

Daca sunteti de aici lasati un reply ca as avea cateva intrebari.

Stima si drumuri bune.

Salut,
Activitate.......in functie de timpul fiecaruia.... :)....masini ai dreptate,o gramada :)) ,pune intrebarile sant sigur ca cineva iti va raspunde .
O zi buna.

anonymmus2002
18-11-2011, 12:09
Scuze intarzierea. Vreau sa va intreb pe cei din Sibiu unde pot sa ma duc sa-mi incalt si eu bondaru cu bocanci de iarna ca sa nu ii mai tin in portbagaj si sa-mi faca si echilibrare si unghide fuga tot tacamul si unde pot sa-mi fac schimbul de antigel ca nu l-am schimbat de foarte mult timp si cred ca ar fi cazul.
Si daca stiti care sunt si preturile pt aceste operatiuni.

Cu stima,

cucea
18-11-2011, 12:18
Scuze intarzierea. Vreau sa va intreb pe cei din Sibiu unde pot sa ma duc sa-mi incalt si eu bondaru cu bocanci de iarna ca sa nu ii mai tin in portbagaj si sa-mi faca si echilibrare si unghide fuga tot tacamul si unde pot sa-mi fac schimbul de antigel ca nu l-am schimbat de foarte mult timp si cred ca ar fi cazul.
Si daca stiti care sunt si preturile pt aceste operatiuni.

Cu stima,

Te salut,
Eu unul am schimbat rotile la Schunn (langa Penny),ma costat 50 ron,iar in privinta la antigel eu zic sa il verifici deocamdata sa vezi cum sta ,si sa il schimbi doar daca este necesar.

O zi buna.

anonymmus2002
18-11-2011, 12:26
o sa ma uit pe o harta sa vad unde e centrul de care ai zis, mersi. Si in privinta antigelului nu e schimbat de cel putin 3 ani si iarna trecuta am mai completat ceva ca se aprindea senzorul, deci cred ca ar fi bine sa-l duc la cineva sa-l verifice ca eu chiar nu ma pricep.

anonymmus2002
17-03-2012, 19:19
Nu stiu cine mai citeste topicul acesta si cine nu, dar eu ma gandeam daca vreti sa ne intalnim si noi cei din Sibiu si imprejurimi la o vorba. Eu am fost la cateva intalniri ale Forumului de la Tg. Mures cat am locuit acolo si am intalnit oameni foarte faini cu care am putut schimba o vorba pe tot felul de subiecte dar mai ales pe pasiunea comuna care ne-a adus acolo. Eu vin cu o propunere care daca va place anuntati-va prezenta. Duminica asta este la Tg Mures asa ca eu propun pe duminica viitoare la ora 19:00 - 19:30 in parcare la Penny XXL ca e mai libera parcarea decat la Carefour.

Va rog sa ma anuntati daca vine cineva, eu chiar si pt o persoana vin pana acolo sa schimbam o vorba de duh si o impresie.

Va salut cu stima.

CMGgogo
15-09-2012, 02:01
Sal sal,

M-am mutat si eu de curand in SB si am si eu un BMW Seria 1 :) Cand facem o intalnire sa vb una alta?

anonymmus2002
15-09-2012, 07:11
Salut! Poi daca e te anunt cand ne mai vedem noi pe undeva. Doar ca de multe ori intalnirile se anunta de pe o ora pe alta, de obicei in weekend. Dar nu pe acest forum, pe altul la care iti voi da un link. eu le folosesc pe amandoua ca sunt informatii utile.

Salutare! Cu stima,

Mr. BIG

CMGgogo
15-09-2012, 11:57
Sal,

Da-mi adresa ta de mail mai vorbim una alta intre timp daca vrei.

Mersi,

Mihai

GooR
12-12-2012, 09:45
Salutare, sunt nou pe forum. Vad ca e cam slabuta miscarea pe forum. Mai sunt intalniri in Sibiu? Ca nu vad nimic pe forum.

anonymmus2002
14-12-2012, 11:04
Pai in ultimul timp nu a mai fost nimic din cate tin minte, nici eu n-am mai primit nici o notificare. probabil din cauza frigului. Cand se face ceva voi posta aici ca sa vezi. noi mai discutam pe BMWClub Romania.

Saluatre!!!