PDA

View Full Version : angel eyes pt sedan/coupe se potrivesc si pe compact ?

pops
03-07-2006, 13:27
Vreau sa achizitionez angel eyes pt compactul meu...am fost la cateva magazine si nu stiu ce sa imi zica,daca se potrivesc angel eyes pt sedan si coupe la un compact....in reviste nu am vazut nicaieri scris compact :crybaby: ...ma refer la e36 ca la urmatorul stiu ca sunt altfel...pls help :help: ...

NONY
03-07-2006, 17:22
Salut! Din cate stiu eu, farurile la E36 sunt aceleasi pt toate caroseriile, inclusiv pentru compact.Diferenta apare la E46 compact care are farurile rotunde si diferite fata de restul gamei...eu mi-am cautat angel eyes in magazine si n-am gasit dar iti recomand, iti monteaza baietii angel eyes si la Aro.....pentru a mea asta a fost unica solutie! :thumbup: Bafta :rockon:

pops
05-07-2006, 13:13
aha...mersi...o sa intru pe site sa vad ce este pe acolo...momentan astept telul de la unul din germania ca a plecat sa se uite special acolo,daca nu gasesc apelez si eu la ei...asa stiam si eu ca sunt la fel...dar astia mi-au zis ca nu...ciudat

highlander_io
06-01-2009, 20:36
doar cele de sedan eu stiu ca se potrivesc.coupe-ul are altfel farurile.eu am tot compact

carabina05
07-01-2009, 12:45
Vreau sa achizitionez angel eyes pt compactul meu...am fost la cateva magazine si nu stiu ce sa imi zica,daca se potrivesc angel eyes pt sedan si coupe la un compact....in reviste nu am vazut nicaieri scris compact :crybaby: ...ma refer la e36 ca la urmatorul stiu ca sunt altfel...pls help :help: ...

astazi am vazut un compact cu faruri angel eyes, deci se poate pune pe compact. si era far complet nu inel peste far de fabrica.

marius_ivan
08-01-2009, 23:08
salut. nu vreau sa fac reclama dar intra pe ejante ro si acolo le vezi ca sunt separate pt limuzina/coupe ... nu stiu compact. cred ca e specificat acolo. dar

leo23
10-02-2011, 14:35

deci ... angel eyes CCFL se potrivesc la toate E36 din '92 - '99 fara nici o problema:)... cumpara cu incredere... si vezi cine ti le monteaza ... a si inca ceva iti recomand sa iti iei cu o intensitate de 7000k.... e mai placuta si e vizibila si ziua ALB NEON :D cu alte culori s-ar putea sa ai probleme cu politzia:D