PDA

View Full Version : Bmw 1602

stef_2000
21-05-2009, 01:51
sal tuturor pasionatilor de BMW,
se scoate la vanzare un Bmw 1602, inmatriculat, numere noi, in curs de restaurare, de vreo 6 ani de zile, si in lipsa de timp nu reusesc sa il dau gata. Practic masina este restaurata, doar tre asamblata, adica tre montat motorul si interiorul. Tin sa precizez ca motorul original de 1600 l-am lasat in pace si i-am reconditionat un motor de 2000(original de 2002) care va primi chitul de carburatoare solex sau Stromberg(le am pe ambele originale). Masina are amortizoare Bilstein sport(cele galbene inversate) noi noute, precum si multe altele. daca sunt interesati, si ofera un pret cit decit civilizat(cel putin sa-mi scot banii care-i am investit) as fi dispus sa o vand. O vand deoarece pur si simplu nu mai am timp de ea, m-am angrenat in multe proiecte si nu reusesc sa o termin. Cred ca mai sunt pasionati in Romania care sa fie interesati de asa o masina deosebita.
Mai mentionez ca masina arata ca in poza de mai jos in momentul de fata, si odihneste intr-un garaj.
Din pacate sunt nevoit sa eliberez spatiul ocupat de masina, ca atare trebuie sa ma despart de ea(cu mare parere de rau).
la tel. va pot da mai multe relatii celor interesati: 0769442952

ceoby
21-09-2009, 23:06
Salut,
Mai este valabil ?

stef_2000
23-09-2009, 00:49
Salut,
Mai este valabil ?

da, este valabil