PDA

View Full Version : o 9 reprezentanta BMW in Buc

deea_blondisma
29-02-2008, 10:48
am descoperit o noua reprezentanta cu service aferent pe Iuliu Maniu, dupa Metro MIlitari
la o prima impresie, baietii de acolo chiar stiu despre ce e vorba in propozitie :clap:
si pe deasupra sunt si foarte amabili, ce nu mi s-a intamplat la bavaria sau filaret!!!!:
miercuri, sapt viitoare o duc acolo si va tin la curent !!!

deea_blondisma
11-03-2008, 11:19
am promis ca revin cu info despre noua reprezentanta si uite. Sunt foarte OK oamenii de acolo, mi-au descoperit buba , este modulul radio care s-a ars si da eroare in tot compul de bord. NU au pret pe ora de manopera, ci doar pe operatiune.
Bafta.

pops
11-03-2008, 16:10
se ocupa si cu e36 ?,sau nu stii ca ar fi mai aproape de mine fata de filaret si macar nu ma enervez in trafic :wallbash:

deea_blondisma
11-03-2008, 16:20
se ocupa si cu e36 ?,sau nu stii ca ar fi mai aproape de mine fata de filaret si macar nu ma enervez in trafic :wallbash:

in primul rand ca filaret nu este reprezentanta BMW. au un show room, dar service autorizat BMW nu prea cred ca este. cel putin nu au tester k lumea, am testat asta pe pielea mea. oamenii de aici sunt mult mai binevoitori decat la filaret, mult mai promti si se ocupa de toate BMW, nu cred ca are importanta anul si modelul. eu am avut o experienta destul de naspa cu filaretul si nu mai calc pe la ei ever

pops
11-03-2008, 16:24
eu numai pe la ei am calcat sincer si pana acuma pot spune numai de bine . Din cate stiu eu sunt autorizati bmw ,ca doar cei de la bavaria m-au trimis la ei ,spunand simplu la telefon : "nu ne ocupam cu masini pana in 2000 ,sunati la filaret" asta acum 3 :furious: .Voi merge sa vad si sa intreb ,oricum este bine de stiut.

deea_blondisma
11-03-2008, 16:28
cel mai bine. al meu e din 99, si nu au fost nici u fel de probleme, la MHS. ideea e ca sunt noi pe piata si dornici de clienti. asa ca go ahead. poti sa ii si suni, sunt amabili si la tel: 0372 112 500.
bafta