PDA

View Full Version : Buzau

Pages : [1] 2

KILLER_BMW
20-08-2010, 15:30
Haide-ti sa facem o adunare de pasionati si posesori de BMW si la BUZAU.
Pentru "inceput" propun data de 28.08.2010.
Alegem un loc(Carrefour,XXL,Dedeman...)sa facem cunostinta.
Astept pareri,idei.:thumbup:

klaudiu
20-08-2010, 19:08
Eu ma bag.Se mai incumeta careva???

dooh
20-08-2010, 20:04
Dau si eu o fuga daca va vedeti in Buzau :)

klaudiu
20-08-2010, 21:05
Esti binevenit.:thumbup:
Abia astept sa-ti vad bijuteria.:kool:

dooh
20-08-2010, 21:10

:) bijuterii sunt toate, astept sa va hotariti cand si cum, eu intr-o ora ajung :)

KILLER_BMW
20-08-2010, 21:11

Tu incearca sa faci ploile cu "Militia":laugh:ca daca scapam caii spre Vulcani sa nu ne-mpiedicam de MCV-ul lui Fanica:thumbup:

klaudiu
20-08-2010, 21:18
Nu cred ca e problema cu militia.
Oricum vorbesc cu ei(fane cred ca e in concediu,l-am vazut numai pe emil cu MCV-ul).:laugh:

dooh
20-08-2010, 21:26
mie imi place sa ma dau pe pista, pe sosea vreau doar sa fiu in fata :)

klaudiu
20-08-2010, 21:42
Nu cred ca e cazul sa facem "liniutze" la intalnire,cred ca mai de efect este sa vezi mai multe BMW-uri mergand in coloana decat sa facem raliu...

dooh
20-08-2010, 21:49
Nu cred ca e cazul sa facem "liniutze" la intalnire,cred ca mai de efect este sa vezi mai multe BMW-uri mergand in coloana decat sa facem raliu...

exact, sa vada poporu' ca proprietarii adevarati de bimmer nu-s cocalari :)

klaudiu
20-08-2010, 21:58
Bine zis!:thumbup:

klaudiu
21-08-2010, 13:51
:crybaby:Pe 28 e o problema mare pt mine ca sunt de serviciu de la 07 pana la 19.:wallbash::wallbash::wallbash:

KILLER_BMW
21-08-2010, 22:40
Pe 28 e o problema mare pt mine ca sunt de serviciu de la 07 pana la 19.:wallbash::wallbash::wallbash:

Hai sa vedem la ce ora si daca ..se baga mai multi pe 28..daca NU..macar pe 29:crybaby:

Si e BUZAUL plin de BMW-uri:wallbash:
Oare toti a-ti trecut pragul de 40???:whistle:Eu oricum v-astept..sa zicem pe 28..initial:thumbup:
Propune-ti si voi..data,ora,locatie....rapiti-va din timp 2-3 ore si nu veti regreta de unele cunostinte noi:thumbup:
Contact 0748219566.

Pustiu
22-08-2010, 19:06
Asa si la Braila sunt bmw-uri, o gramada...da..."nu este loc". Hai sa vad, poate ma prezint, nu e vb de distanta, etc, este vorba ca nu stiu ce se poate intampla, pana Sambata. Sa fim sanatosi si Vineri, confirm si eu.

Felicitari, d-nu' killer pt initiativa !:thumbup:

klaudiu
22-08-2010, 21:33
Te asteptam pustiule!:thumbup:
Hai buzoienilor chiar atat de tare v-a lovit criza nu aveti benzina nici macar aici in oras nu puteti veni?????:wallbash::wallbash::wallbash:
E grele rau de tot!

Pustiu
22-08-2010, 22:06
Daca sunt la fel de multi buzoieni pe forum, cum sunt braileni, e clar :laugh:

klaudiu
23-08-2010, 18:57
Sunt buzoieni pe forum dar s-au dat la fund acu.
O sa apara cand au nevoie de un sfat o piesa ceva...:thumbdown

KILLER_BMW
23-08-2010, 19:19

Probabil au niste daramaturi de masini si nu vor sa se faca de ras:laugh:
Glumesc,avem niste piese in oras de nu poti sa treci sa nu-ntorci capul.
E vreo 2 bucati GT..AU mama:thumbup:
Da asti-a cu pisici....tre sa fie-n calduri:laugh:sa facem "haita".
Pustiule,stiu ca e "grele",crezi ca noi 2 ar fi echitabil sa ne vedem..prin Faurei.Sau undeva la jumate..de drum:clap:
Hai sa ne vedem macar 2-3(adik eu cu frati-miu si cu Pustiu:clap:).
Si ne-asteptam la o Revolutie...Pai cu cine???OFFF:thumbdown

kat74
23-08-2010, 22:24

Probabil inceputul e cel mai greu. Insa odata demarat, sigur va avea suces. Vin si eu la urmatoarele (momentan nu sunt in zona), sigur ai ce invata de la cei cu mai multa experienta. Va doresc succes.

Pustiu
23-08-2010, 22:27
Probabil inceputul e cel mai greu. Insa odata demarat, sigur va avea suces. Vin si eu la urmatoarele (momentan nu sunt in zona), sigur ai ce invata de la cei cu mai multa experienta. Va doresc succes.

Subscriu!:laugh:

klaudiu
24-08-2010, 19:19
Ok!
Te asteptam!
Sa vad cum dreaq fac sa scap de la munca sa ajung la intalnire ca tocmai eu fac gat ca nu vin altii...:laugh:

dooh
24-08-2010, 19:56
deci, cum si unde a ramas ?:)

klaudiu
24-08-2010, 20:03
Initial intalnirea a fost programata pe 28 dar nu stiu ce sa zic ca eu sunt la munca toata ziua.:furious:
Ideal pt mine ar fi pe 29 pt ca sunt liber pana la 19.00 dar depinde de ceilalti.:rolleye:
Eu o sa fac tot posibilul sa fac schimb de tura cu un coleg.
Voi ce ziceti?:confused:

Pustiu
25-08-2010, 14:51
Pai daca scapi la 7 seara de la munci, nu ar fi o problema, ca doar noaptea e lunga:laugh: Pazim si noi Carrefour-ul pana se inchide, nu ne deranjeaza, nimeni:laugh: Eu ies dupa 8-9 seara afara deobicei si ma plimb prin judet ca de oras sunt satul(deficienta sa traiesti intr-un oras mic):laugh:

KILLER_BMW
25-08-2010, 15:54
Pai daca scapi la 7 seara de la munci, nu ar fi o problema, ca doar noaptea e lunga:laugh: Pazim si noi Carrefour-ul pana se inchide, nu ne deranjeaza, nimeni:laugh: Eu ies dupa 8-9 seara afara deobicei si ma plimb prin judet ca de oras sunt satul(deficienta sa traiesti intr-un oras mic):laugh:

Se pare ca n-avem cu cine:crybaby:

Pustiu
25-08-2010, 16:03
E nu...ne gasim noi 3/4, cati vom fi, ne "tragem in poaze":laugh: si le urcam pe forum. Dupa, o sa mai fie interesati, asta daca au pasiune si nu doar nevoi de sfaturi.

Ce zceai tu Killer de jumate de drum, ar insemna la Ianca, e loc si de parcat si de baut, racoritoare:laugh:

Sa tipati daca se mai face ceva, sau nu, sa stiu si eu!!!

klaudiu
26-08-2010, 21:16
Eu azi am bagat motanu la varuit!
Sper ca maine seara sa fie gata.:laugh:

KILLER_BMW
26-08-2010, 22:04
Eu azi am bagat motanu la varuit!
Sper ca maine seara sa fie gata.:laugh:

Il pregatesti ptr. intalneala:thumbup:

Care?Vb lui Pustiu..3-4....dar nu suntem.Adica sa nu-l deplasam de dooh..degeaba.Daca are traseu..prin tara,il astepatam:thumbup:
Eu sunt aici,sa cunosc pasionati de BMW,logic care vor:laugh:
Nu poti sa faci adunare cu ..japca:whistle:
Dau de voi prin service..pe la Ratza,David,Iris..etc.si-o sa va rad in nas ,cand dati banu pentru niste probleme "reparabile"intre noi..asti-a cu BMW.
O seara placuta va doresc tuturor:thumbup:

Pustiu
27-08-2010, 12:55
Deci..nu m-am lamurit...se mai tine ceva, sau nu? Eu pe la 7 seara, pot face prezenta, dar vreau o lamurire unde e carrefour-ul ala, ca parca nu l-am vazut, ultima oara, cand am trecut prin buzau. Din cate am google-it eu, am vazut ca ar fi chiar la intrare, venind dinspre braila. Lamuriti-ma si va arat ce am sub capota... praf de doua "deste":laugh:

KILLER_BMW
27-08-2010, 20:49
Deci..nu m-am lamurit...se mai tine ceva, sau nu? Eu pe la 7 seara, pot face prezenta, dar vreau o lamurire unde e carrefour-ul ala, ca parca nu l-am vazut, ultima oara, cand am trecut prin buzau. Din cate am google-it eu, am vazut ca ar fi chiar la intrare, venind dinspre braila. Lamuriti-ma si va arat ce am sub capota... praf de doua "deste":laugh:

Mai facem o ultima strigare,daca nu se mai anunta nimeni(Klaudiu e la servici pana la 19:crybaby:)se pare ca n-avem norok:wallbash:
Carrefour-ul la noi are parcare subterana si e la iesire spre Rm-Sarat.Maine ma bag la un pescuit,dar seara bantui prin oras.

dooh
27-08-2010, 21:04
sper sa va hotarati sa stiu daca vin sau nu :)

klaudiu
27-08-2010, 21:21
Cam asa arata motanu meu acu..:furious:
In plus nici nu puteam sa scap de la munca.:wallbash:

Pustiu
27-08-2010, 22:58
Urat tare...da se face el frumos:laugh:

Killer, ultima strigare, daca ai chef de plimbare, mai lunga, ne gasim la Ianca!Tragem un suc la masea, si mai vedem.:laugh: Te bagi? Acum am ajuns si eu acasa si cum am zis, nu stau sa ma plimb prin oras. E la jumate pt amandoi:laugh:

KILLER_BMW
28-08-2010, 16:17
Urat tare...da se face el frumos:laugh:

Killer, ultima strigare, daca ai chef de plimbare, mai lunga, ne gasim la Ianca!Tragem un suc la masea, si mai vedem.:laugh: Te bagi? Acum am ajuns si eu acasa si cum am zis, nu stau sa ma plimb prin oras. E la jumate pt amandoi:laugh:

As veni o fuga,sincer,dar acum plec la tara sa programez "motanul"la vopsit de bari(tot e cald vopsitorul de la a lui Klaudiu:laugh:).
Poate ne-adunam mai multi,totusi,odata.

dooh
28-08-2010, 16:26
deci, a picat..

Pustiu
28-08-2010, 20:24
Bila neagra de la mine! Ce mai aranjati pisicile alea....eu nici macar un polish nu am apucat sa-i dau si nici nu cred ca se va intampla prea curand.:laugh:

dooh
28-08-2010, 21:15
Eu maine plec spre casa (suceava), cand ma intorc poate fac un popas cu bimmerii din buzau, ce ziceti ?

klaudiu
29-08-2010, 09:30
A dat domnu de am scos masina de la service.:kool:
Mai am de montat toate plasticele pe ea dar la noapte la servici o dovedesc eu.:laugh:
Cam nasol ca la mine aici a inceput sa ploua.:furious:

klaudiu
29-08-2010, 09:46
Daca e putem sa o punem de o intalnire sambata 05.09.2010.
Atunci sunt si liber si aranjez si motanu...

Pustiu
29-08-2010, 13:28
Deci...al meu motan o sa fie cel mai urat:laugh:

klaudiu
29-08-2010, 13:49
De ce crezi asta?

Pustiu
29-08-2010, 21:58
De ce crezi asta?

Vopseaua din '92, matuita, zgarieturi din "prietenie", eleron de fabrica, care joaca(un filet bujit):laugh: Deci se poate:laugh:

Pustiu
30-08-2010, 12:57
Saptamana asta, ajung in Buzau. Daca aveti timp de o cafea, anuntati!

klaudiu
30-08-2010, 17:20
Cam asa arata motanu meu acu.
Mai am cate ceva de retusat dar in mare...

Pustiu
31-08-2010, 09:26
Luceste!:laugh: Mergea un negru mat, capota.

klaudiu
31-08-2010, 20:18
Am avut-o vopsita negru mat dar nu mi-a placut,era foarte greu de intretinut si nici nu era mat mat avea putin luciu.
Cu folie e alta treaba dar eu am facut si grila combinata si nu cred ca dadea bine.

KILLER_BMW
31-08-2010, 20:31
Am avut-o vopsita negru mat dar nu mi-a placut,era foarte greu de intretinut si nici nu era mat mat avea putin luciu.
Cu folie e alta treaba dar eu am facut si grila combinata si nu cred ca dadea bine.

O arde-ti in diverse aici:whistle:Fara mine?
Pai...ne mai intalnim sau...vopsim"pisici":laugh:
Ia zii Pustiule cand treci prin Buzau?
Sa te-mpiedic cu-n suc la intrare:clap:Ce stii de Liviu,e-n tara?
De Klaudiu sunt SATUL sa ma tot intalnesc de vreo...35 de ani:laugh:

Pustiu
31-08-2010, 21:23
Nu mai pot ajunge la Buzau...plec maine....in BE la MARIORAR si X3V6. Numai bine si aveti grija de voi! Toate cele bune. Ne mai gasim la un "suc" pe mess, forum etc

klaudiu
31-08-2010, 22:16
Ok.
Drum bun si multa bafta!:thumbup:

klaudiu
02-09-2010, 14:06
E "grele":laugh: tare buzoienilor????

klaudiu
03-09-2010, 17:35
Intrarea e gratis sa stiti...:laugh:

kat74
14-09-2010, 05:51
Ceva la sfarsitul acestei saptamani?
Sunt in localitate si pot veni la o eventuala intalnire.
Abia astept sa intreb posesorii de 3 cum se poate pacali eroarea de airbag de la plasa scaun

klaudiu
14-09-2010, 09:42
Hai sa vedem cine se mai anunta.
Eu sunt de servici sambata noaptea dar poate reusesc sa ajung.
Se mai baga cineva?

gheorghe.stefan
14-09-2010, 15:01
Salutare ,

Interesanta treaba cu intalnirile , sincer sa fiu m-ar interesa , suna tare ideea cu o coloana de BMW-uri . Sunt fericitul proaprietar al unui E46 de putin timp , dar "VIRUSUL" BMW il am de cand eram mai micut , mi-ar placea sa cunosc alti cativa asemeni mie . Deci ce sa zic, astept sa ne vedem .....:clap::thumbup:

klaudiu
14-09-2010, 16:31
Salutare ,

Interesanta treaba cu intalnirile , sincer sa fiu m-ar interesa , suna tare ideea cu o coloana de BMW-uri . Sunt fericitul proaprietar al unui E46 de putin timp , dar "VIRUSUL" BMW il am de cand eram mai micut , mi-ar placea sa cunosc alti cativa asemeni mie . Deci ce sa zic, astept sa ne vedem .....:clap::thumbup:

Pai vad ca esti din Bucuresti.
Vii la Buzau?

dooh
14-09-2010, 16:33
Vii la Buzau?

Pai si eu vin de la Bucuresti, astia de aici sunt majoritatea cocalari.
Prefer colegi de pe forum decit figuri de capitala :)

Dar hotariti-va.

KILLER_BMW
14-09-2010, 21:59
Sambata nu pot(iau motzul lui finutza),dar duminica sunt free.Hai sa hotaram ora si locatia.Parcare Praktiker,Dedeman,Galeria.:thumbup:

gheorghe.stefan
15-09-2010, 10:13
Vii la Buzau?

Sigur ca vin , de ce nu?
sunt 120 km nu?
gresesc ? Si sincer sa fiu ador sa conduc masina asta ... stiu ca si voi aveti aceeasi parere ...:)):innocent::innocent::thumbup::thumbup:

kat74
15-09-2010, 13:01
Hai sa vedem cine se mai anunta.
Eu sunt de servici sambata noaptea dar poate reusesc sa ajung.
Se mai baga cineva?

Duminică la pranz sau după? Propuneri, īn special de la cei care vin din afara Buzăului.

gheorghe.stefan
15-09-2010, 13:42
Duminică la pranz sau după? Propuneri, īn special de la cei care vin din afara Buzăului.

Pentru mine unul ar fii cel mai ok sa plec undeva in jurui orei 12:00 din Bucuresti , acum nu stiu exact cand si cine mai vrea sa plece , dar cred ca ar fii frumos sa plecam toti odata cei din Bucuresti si eventual sa ne intalnim pe drum cu cei care au acelasi traseu pana la Buzau ... Deci stabilim o ora ?

gheorghe.stefan
15-09-2010, 13:57
Pentru mine unul ar fii cel mai ok sa plec undeva in jurui orei 12:00 din Bucuresti , acum nu stiu exact cand si cine mai vrea sa plece , dar cred ca ar fii frumos sa plecam toti odata cei din Bucuresti si eventual sa ne intalnim pe drum cu cei care au acelasi traseu pana la Buzau ... Deci stabilim o ora ?

Sa inteleg ca sunt decat 2 din Bucuresti?:sad:

gheorghe.stefan
15-09-2010, 21:03
:crybaby:
Sa inteleg ca sunt decat 2 din Bucuresti?:sad:

:crybaby::crybaby: nici un raspuns , pacat , era frumos sa facem o plimbare , dar poate pana duminica apar cativa doritori ....:rockon::rockon:

KILLER_BMW
15-09-2010, 22:14

Dupa pranz cred ca e cel mai bine pentru toti cei care vin(speram).Orele 14-15 mi se par ok,poate facem si-un traseu scurt pe undeva sau stam la "barfe" si un suc(ma risc:laugh:).Ca locatie as zice Dedeman, e mai putin aglomerata:thumbup:
Astept alte propuneri:rockon:

dooh
15-09-2010, 22:57
Eu sunt din suceava defapt :)
Dar daca tot ma aflu in Bucuresti, Buzau-ul e aproape, oricand decideti eu vin.

KILLER_BMW
16-09-2010, 00:04
Eu sunt din suceava defapt :)
Dar daca tot ma aflu in Bucuresti, Buzau-ul e aproape, oricand decideti eu vin.

Deci,duminica,parcare Dedeman,la iesire spre Rm-Sarat,orele14-15.Cei care vin si nu stiu locatia las nr.telefon 0748219566.
dooh ai sa ne eclipsezi:clap:oricum vei fi primul in coloana..daca vom face o deplasare,ca na "ai cu ce":thumbup:

dooh
16-09-2010, 00:22
ei, ma simt mandru acum :))
Dar prefer un "tata","var","unchi" BMW sa faca asta.
Al meu cred ca e stra-stra-nepot in unele cazuri :D

Confirm, o sa merg mai drevreme sa cercetez zona :)

KILLER_BMW
16-09-2010, 00:30
ei, ma simt mandru acum :))
Dar prefer un "tata","var","unchi" BMW sa faca asta.
Al meu cred ca e stra-stra-nepot in unele cazuri :D

Confirm, o sa merg mai drevreme sa cercetez zona :)

Deci noi 2 suntem sigur:thumbup:Asteptam alte confirmari.Incerc sa corup un coleg cu un 320,rosu frumos tare.Maine ii dau locatia si ora.Il asteptam si pe kat74,poate ne cunoastem:thumbup:

Vb ui klaudiu,e gratis intrarea:laugh:,daca v-as face "plinu" la cei care a-ti veni,nu ne-ar incapea parcarile:whistle:

gheorghe.stefan
16-09-2010, 08:52
Deci noi 2 suntem sigur:thumbup:Asteptam alte confirmari.Incerc sa corup un coleg cu un 320,rosu frumos tare.Maine ii dau locatia si ora.Il asteptam si pe kat74,poate ne cunoastem:thumbup:

Vb ui klaudiu,e gratis intrarea:laugh:,daca v-as face "plinu" la cei care a-ti veni,nu ne-ar incapea parcarile:whistle:

Ma bag si eu daca se poate , desi sunt nou pe aici si nu cunosc pe nimeni ... :sad::confused:

klaudiu
16-09-2010, 17:53
Nou,vechi nu e problema e loc pt toata lumea.
Macar de ne-am strange multi sa nu ne incapa centura..:laugh::laugh::laugh:

klaudiu
16-09-2010, 20:44
Posibil sa mai corup si eu un prieten sa vina.
Deocamdata are mici probleme cu motanul dar sper sa o reparam pana duminica.:kool:

gheorghe.stefan
16-09-2010, 20:51
Nou,vechi nu e problema e loc pt toata lumea.
Macar de ne-am strange multi sa nu ne incapa centura..:laugh::laugh::laugh:

suna ok , atunci ramane pentru duminica? Daca este ok si ramane asa las si un numar de tel 0730.800.244 asta sa putem pasta legatura mai bine , iar daca mai sunt persoane care pleaca din Bucuresti sau din apropiere poate lasati si voi nr de tel sa stabilim un loc de intalnire pe drum :kool::thumbup::thumbup::rockon:. Seara placuta tuturor

gheorghe.stefan
16-09-2010, 21:13
suna ok , atunci ramane pentru duminica? Daca este ok si ramane asa las si un numar de tel 0730.800.244 asta sa putem pasta legatura mai bine , iar daca mai sunt persoane care pleaca din Bucuresti sau din apropiere poate lasati si voi nr de tel sa stabilim un loc de intalnire pe drum :kool::thumbup::thumbup::rockon:. Seara placuta tuturor

si sper sa mai vina si fratele meu cu un coleg , si ei au tot E46 , si tot asa poate ne strangem cativa

KILLER_BMW
16-09-2010, 21:57
Ma bag si eu daca se poate , desi sunt nou pe aici si nu cunosc pe nimeni ... :sad::confused:

Fiind prima intalnire toti suntem necunoscuti.:confused:Dupa...:group:

KILLER_BMW
16-09-2010, 23:20
Posibil sa mai corup si eu un prieten sa vina.
Deocamdata are mici probleme cu motanul dar sper sa o reparam pana duminica.:kool:

E vb de Jon?(Dintzea:laugh:)Adu-l la remorca cu Hatchback cu tot:clap:

KILLER_BMW
16-09-2010, 23:51
Se pare din anuntari ca ne-adunam de-o ciorba:thumbup:Ce zice-ti de-o deplasare la Vulcanii Noroiosi(poate a-ti fost sau doar a-ti auzit de ei)?E vb de vreo 70km dus/intors din Buzau.Hai sa stabilim ceva,timpu trece,de 45 de minute deja am 42 de ani:thumbup:
Cu ce doriti sa va fac cinste..poimaine?aaa...femei N-AM:wallbash:(stiu ca sunte-ti pretentiosi asti-a cu BMW-uri:laugh:)

:beer:as baga pana cand:crutch: si-as lua-o de la capat cu:band:......:thumbup:

klaudiu
17-09-2010, 19:41
E vb de Jon?(Dintzea:laugh:)Adu-l la remorca cu Hatchback cu tot:clap:

Da ma.
Are probleme cu radiatoru dar sper sa-i dau de cap maine.:rolleye:

kat74
17-09-2010, 21:03
Se pare din anuntari ca ne-adunam de-o ciorba:thumbup:Ce zice-ti de-o deplasare la Vulcanii Noroiosi(poate a-ti fost sau doar a-ti auzit de ei)?E vb de vreo 70km dus/intors din Buzau.Hai sa stabilim ceva,timpu trece,de 45 de minute deja am 42 de ani:thumbup:
Cu ce doriti sa va fac cinste..poimaine?aaa...femei N-AM:wallbash:(stiu ca sunte-ti pretentiosi asti-a cu BMW-uri:laugh:)

:beer:as baga pana cand:crutch: si-as lua-o de la capat cu:band:......:thumbup:

LA MULŢI ANI, să fii sănătos şi bogat.
Cinste nu treuie să ne faci cu nimic, e de ajuns prezenţa ta. Nici noi (cel puţin eu) nu suntem prea tineri, stai liniştit. Eu o să fiu la 14.00 īn parcare la DEDEMAN, dacă mergem la vulcani e OK, dacă nu mergem tot OK. Oricum dimineaţă sunt īn renumitul targ de maşini, īncerc să vand maşina soţiei. Dacă trece cineva pe acolo, eu sunt cu un A classe de OT. Pe duminică. Drive safe.

KILLER_BMW
17-09-2010, 21:12
LA MULŢI ANI, să fii sănătos şi bogat.
Cinste nu treuie să ne faci cu nimic, e de ajuns prezenţa ta. Nici noi (cel puţin eu) nu suntem prea tineri, stai liniştit. Eu o să fiu la 14.00 īn parcare la DEDEMAN, dacă mergem la vulcani e OK, dacă nu mergem tot OK. Oricum dimineaţă sunt īn renumitul targ de maşini, īncerc să vand maşina soţiei. Dacă trece cineva pe acolo, eu sunt cu un A classe de OT. Pe duminică. Drive safe.

Multumesc de urare.Deci ramane stabilit,parcare DEDEMAN,orele 14:thumbup:
Ia sa vedem cine mai e hotarat?
1. BZ-65-ROX :thumbup:next,

klaudiu
17-09-2010, 21:28
1. BZ-65-ROX :thumbup:next,

2. BZ-77-SMC
3. BV-11-MBN?(daca facem radiatoru) next?

kat74
17-09-2010, 21:29
multumesc de urare.deci ramane stabilit,parcare dedeman,orele 14:thumbup:
1. Bz-65-rox :thumbup:next,
2. Ot-74-kat

kat74
17-09-2010, 21:31
2. Ot-74-kat
sau 4., cum o fi

gheorghe.stefan
17-09-2010, 21:34
2. Ot-74-kat

Voi fii si eu acolo . Inca nu este cu numere de Romania , le am inca pe cele de Germania N.428.U . Stefan este numele meu .... la 14 voi fii acolo . Si scuze pentru intarziere LA MULTI ANI SI MULTE IMPLINIRI :rockon::rockon::rockon::rockon::whistle::whistle:

KILLER_BMW
17-09-2010, 21:52
Voi fii si eu acolo . Inca nu este cu numere de Romania , le am inca pe cele de Germania N.428.U . Stefan este numele meu .... la 14 voi fii acolo . Si scuze pentru intarziere LA MULTI ANI SI MULTE IMPLINIRI :rockon::rockon::rockon::rockon::whistle::whistle:

Multumesc frumos si sa ne vedem cu bine:thumbup:

KILLER_BMW
17-09-2010, 22:13
Update;

1. BZ-65-ROX
2. BZ-77-SMC
3. BV-11-MBN
4.OT-74-KAT
5. N.428.U
6. BZ-??-LIV (a promis ca vine)

Un inceput promitator:thumbup:
Totusi lipseste ala mik(nepotul,varul) dooh:sad:

dooh
17-09-2010, 22:23
sv-dooh :)

La amiaza, da ?

KILLER_BMW
17-09-2010, 22:37
sv-dooh :)

La amiaza, da ?

Corect:thumbup:Ai loc rezervat:clap:

Emilian
18-09-2010, 09:32
Trecetima si pe mine pt. maine.

KILLER_BMW
18-09-2010, 09:39
Trecetima si pe mine pt. maine.

Gata esti binevenit:thumbup:

Update;

1. BZ-65-ROX
2. BZ-77-SMC
3. BV-11-MBN
4.OT-74-KAT
5. N.428.U
7. SV-dooh
8. HR-27-FOR

:clap::clap::clap:

klaudiu
18-09-2010, 13:20
BV-11-MBN este cu semnul intrebarii pana deseara.
I-am lipit radiatorul dar pe la 18 ii pun apa sa vad daca mai pierde.
Oricum eu vin(macar cu ocazie daca se strica masina:laugh:)

Emilian
18-09-2010, 13:24
vine si BZ62RAD

klaudiu
18-09-2010, 13:42
Hai ca usor usor umplem parcarea de la Dedeman.:thumbup:

roninbz
18-09-2010, 13:58
BZ 27 BBB :thumbup:

rechinu
18-09-2010, 14:28
gata mai baieti. haideti la buzau sa ne vedem. poate legam si ceva prietenii

rechinu
18-09-2010, 14:29
bz 62 rad :rockon:

rechinu
18-09-2010, 14:31
eu aduc vreo 5 masini. e bine?

roninbz
18-09-2010, 15:20
Gata esti binevenit:thumbup:

Update;

1. BZ-65-ROX
2. BZ-77-SMC
3. BV-11-MBN
4.OT-74-KAT
5. N.428.U
7. SV-dooh
8. HR-27-FOR

plecam amandoi din Mişto 14? :laugh:

gheorghe.stefan
18-09-2010, 20:00

Din Bucuresti nu pleaca nimeni?

dooh
18-09-2010, 20:17
Din Bucuresti nu pleaca nimeni?

Eu plec din Bucuresti

gheorghe.stefan
18-09-2010, 20:21
Eu plec din Bucuresti

la ce ora si de unde? eu stau in colentina exact pe unde iesi tu spre Urziceni ... iti las nr meu de tel si poate dai un semn cand te pregatesti sa pleci 0730800244

dooh
18-09-2010, 20:24
la ce ora si de unde? eu stau in colentina exact pe unde iesi tu spre Urziceni ... iti las nr meu de tel si poate dai un semn cand te pregatesti sa pleci 0730800244

eu vreau pe la 11:30-12 sa plec de aici, e ok ?

gheorghe.stefan
18-09-2010, 20:27
eu vreau pe la 11:30-12 sa plec de aici, e ok ?

Eu imi duc prietena la serviciu la 11 , undeva pe langa Cismigiu , si trebuie sa-mi iau masina din Otopeni de la garajul ei:kool: , cred ca 12 ar fii cel mai ok , tu ce spui?

dooh
18-09-2010, 20:31
Eu imi duc prietena la serviciu la 11 , undeva pe langa Cismigiu , si trebuie sa-mi iau masina din Otopeni de la garajul ei:kool: , cred ca 12 ar fii cel mai ok , tu ce spui?

E ok, la 12 la Lukoiul din Colentina.

P.S. vezi ca eu in localitate sunt linistit, ca azi m-au ars iar baietii cu cascheta alba :)

gheorghe.stefan
18-09-2010, 20:43
E ok, la 12 la Lukoiul din Colentina.

P.S. vezi ca eu in localitate sunt linistit, ca azi m-au ars iar baietii cu cascheta alba :)

Nu este mai ok la Agipul de la "Avion"( intersectia Fundeni cu Colentina) ? Si stai linistit ca si eu merg regulamentar , am 8 pct , deci ca la carte inclusiv afara 120 max

gheorghe.stefan
18-09-2010, 21:39
Nu este mai ok la Agipul de la "Avion"( intersectia Fundeni cu Colentina) ? Si stai linistit ca si eu merg regulamentar , am 8 pct , deci ca la carte inclusiv afara 120 max

dooh , maine la 12 voi fii in Agip , daca nu stii unde este , iti explic eu , este urmatoarea intersectie de la podul Colentina , unde este si avionul , daca nu te descurci da un telefon maine dimineata . seara placuta in continuare 0730800244

KILLER_BMW
18-09-2010, 22:14
Servus,am vb la tel azi,gata cu motzul la finutza:thumbup:(trebuia comisa si asta)la orele 13 te sun,ne-adunam si cu bz 62 rad cu tot cu prieteni lui si-o luam la "pas" catre DEDEMAN:thumbup:.
Se pare ca nu vom avea loc in DEDEMAN:wallbash:Ne mutam la GALERIA in spate:thumbup:E mai retras,nu prea stie lumea de parcarea aia.Stam pana la orele 15 in DD-man si daca avem "probleme" ne mutam.
Totusi inca nu cred ca se-ntampla,sa vad cu ochii mei:thumbup:
Inceputul e mai greu,restu cred ca e (si-mi doresc)..... PRIETENIE:thumbup:

Mi-era drag sa fie si pustiu....dar la furat Mariorar,poate ne ia si pe noi,odata,vreodata..cumva.Le urez bafta multa
si sa ne vedem cu bine:thumbup:

gheorghe.stefan
19-09-2010, 18:54
Salutare Domnilor , tin sa spun ca am ramas foarte placut impresionat pentru prima intalnire , atat pentru faptul ca au fost 13 masini , cat si pentru ca sunt niste oameni foarte sociabili ( super baieti ) . Mie unul mi-a parut bine ca am venit si sper ca urematoarea intalnire sa fie si mai pupulata . Propuneti o data luna viitoare? Un weekend la Sibiu? Brasov? Sinaia? Ce spuneti?

P.S : Poate puneti si voi pozele sa mai "inataratam "cativa

:thumbup::thumbup::thumbup:

MARIORAR
19-09-2010, 19:56
Servus,am vb la tel azi,gata cu motzul la finutza:thumbup:(trebuia comisa si asta)la orele 13 te sun,ne-adunam si cu bz 62 rad cu tot cu prieteni lui si-o luam la "pas" catre DEDEMAN:thumbup:.
Se pare ca nu vom avea loc in DEDEMAN:wallbash:Ne mutam la GALERIA in spate:thumbup:E mai retras,nu prea stie lumea de parcarea aia.Stam pana la orele 15 in DD-man si daca avem "probleme" ne mutam.
Totusi inca nu cred ca se-ntampla,sa vad cu ochii mei:thumbup:
Inceputul e mai greu,restu cred ca e (si-mi doresc)..... PRIETENIE:thumbup:

Mi-era drag sa fie si pustiu....dar la furat Mariorar,poate ne ia si pe noi,odata,vreodata..cumva.Le urez bafta multa
si sa ne vedem cu bine:thumbup:

Autorul 'furtului' lui Pustiu nu sunt eu!(doar cooautor)
X3V6,el l-a 'luat':lol:
Multumim si iti dorim,de fapt la toti,numai bine;
Cat despre intalnire,ma bucur ca ati reusit sa faceti o iesire,asta spune multe...
Numai bine si toate cele bune!
Asteptam poze!!!

klaudiu
19-09-2010, 21:04
A iesit chiar bine de tot.
Chiar nu ma asteptam sa ne strangem atatia(se putea si mai multi:evil:)
Ma bucur ca am putut sa iau parte la intalnire-super baieti.
Pun cateva poze facute cu telefonul dar astept profesionistii...:laugh:

cefi
19-09-2010, 21:09
Au fost deci 13 masini?
Felicitari pentru reusita intalnire.Cine stie,poate ajung eu si pe ale voastre meleaguri,daca imi ies planurile cu noul job :laugh:

klaudiu
19-09-2010, 21:16
Au fost deci 13 masini?
Felicitari pentru reusita intalnire.Cine stie,poate ajung eu si pe ale voastre meleaguri,daca imi ies planurile cu noul job :laugh:

Au fost 14 dar una a trebuit sa plece(e vorba de un 130i).
Te asteptam pe la noi sa iti aratam si tie Vulcanii Noroiosi ca dooh i-a vazut deja.:kool:

gheorghe.stefan
19-09-2010, 21:47
Au fost 14 dar una a trebuit sa plece(e vorba de un 130i).
Te asteptam pe la noi sa iti aratam si tie Vulcanii Noroiosi ca dooh i-a vazut deja.:kool:

vin cu cea mai mare placere, dar ce ziceţi daca iesim toti la Aventura Park in Brasov?

dooh
19-09-2010, 21:54
Hehe, tocmai ce am ajuns in Bucuresti.
Astept pozele de la prietena mea, cred ca sunt foarte multe.

Pentru prima intalnire (dez)organizata, eu pot sa zic ca a fost super reusita, 14 BMW-uri cu prioprietari de calitate, de la cei mici (eu?) la cei mai mari, conducatori auto si soferi profesionisti :), povesti frumoase, cu finale frumoase in cea mai mare parte.

Vreau sa ne mai intalnim, comunitatea este foarte mare, cred ca am putea, (poate) sa organizam ceva mai mare impreuna cu varul cefi, el avand o experienta mai detaliata.

Va multumesc foarte mult pentru efortul depus, pentru timpul acordat acestei intalniri, de asemenea le multumesc userilor KLAUDIU, KILLER_BMW, rechinu pentru privelistea oferita si peisajele SUPERBE de la si inspre Vulcanii Noroiosi.

Probabil as putea scrie mai mult, dar prefer sa fac asta verbal impreuna cu voi :)

rechinu
19-09-2010, 23:06
Baieti super intalnirea. placut impresionat. sa speram ca ne mai vedem pe la intalniri sau macar pe la ceva peisaje frumoase. am si eu cateva poze.

KILLER_BMW
20-09-2010, 09:20
Na ca am comis-o:thumbup:
Tin sa multumesc tuturor pentru prezenta:clap:

klaudiu
20-09-2010, 10:26
Vreau si eu pozele de la voi pe mail daca se poate!:rolleye:
claudiu75_bz@yahoo.com

KILLER_BMW
20-09-2010, 10:57

Si cele editate:thumbup:

dooh
20-09-2010, 11:00

Bai, tu ai timp nu gluma :)

Diseara ajung si cele facute de noi, sorry de intarziere dar eram "rupti"..

KILLER_BMW
20-09-2010, 11:00

KILLER_BMW
20-09-2010, 11:06

KILLER_BMW
20-09-2010, 11:08

Am timp ca doar sunt la servici:laugh:

KILLER_BMW
20-09-2010, 11:23
Si cateva pentru cei care n-au putut ajunge la Vulcani:thumbup:

SuZy
20-09-2010, 11:43
Foarte tare intalnirea! Sa pare ca cifra 13 ne-a purtat noroc :)

Am sa pun si eu diseara pozele dupa ce le dau un resize. Si sa-mi spuneti unde pot pune filmuletele. Sunt destule de maricele (130 MB) si nu cred ca incap ca si attach :wallbash: Cine va dori pozele in format original (8MP) v-as ruga sa dati un mesaj.

Anyway, multumim frumos pentru o duminica minunata, presarata cu povesti fel de fel, patanii si multa voie buna. Ah, si peisaje superbe :p

PS: cand e urmatoarea intalnire? :d

ms99ass
20-09-2010, 11:44
felicitari baieti pt adunarea reusita si pt masinile frumoase pe care le conduceti!:clap:

foarte frumos peisajul, as vrea sa vin si eu dar e un pic departe de Tg-Mures.:sad:

dooh
20-09-2010, 11:53
Filmele, v-as ruga sa le puneti pe www.peteava.ro (trebuie sa creati user)

Unde eu o sa le strang intr-un grup BMWFORUM - Buzau meeting.

Va multumesc :)

klaudiu
20-09-2010, 14:08

Am sa pun si eu diseara pozele dupa ce le dau un resize. Si sa-mi spuneti unde pot pune filmuletele. Sunt destule de maricele (130 MB) si nu cred ca incap ca si attach :wallbash: Cine va dori pozele in format original (8MP) v-as ruga sa dati un mesaj.

Anyway, multumim frumos pentru o duminica minunata, presarata cu povesti fel de fel, patanii si multa voie buna. Ah, si peisaje superbe :p

Bine ai venit printre noi!:clap:
Vreau si eu pozele.:thumbup:

SuZy
20-09-2010, 14:30
Bine ai venit printre noi!:clap:
Vreau si eu pozele.:thumbup:

Diseara dupa 7 le pun pe forum si trimit si mail la cei care le vor in versiunea originala.
Bine v-am gasit! :rockon:

liv3
20-09-2010, 14:43
Mi-a facut placere sa va cunosc.

gheorghe.stefan
20-09-2010, 21:19

Salutare , am revenit si eu , super tari pozele , imi pare rau insa ca nu am putut veni la Vulcani . Urmataorea intalnire o facem undeva pe Valea Prahovei? Alegeti voi locatia .... Deci , alte propunerui? Haideti sa propunem o locatie, apoi sa hotaram data si sa raspandim vestea .....:rockon::rockon::help::help:

SuZy
20-09-2010, 21:49
Partea I

SuZy
20-09-2010, 22:06
Partea a II-a

Ps: tare scumpel cainele ala micu si fotogenic :photo:

SuZy
20-09-2010, 22:23
Partea a III-a In drum si la Vulcanii Noroiosi

SuZy
20-09-2010, 22:27
Partea a IV-a

MARIORAR
20-09-2010, 22:50
Si voi in a 4-a poza:(de la stanga la dreapta,cate unu numarati!)
SuZy facea pozele;primul liv3,dooh,Klaudiu si...Killer!!!:clap::clap::clap:
(cred ca asta era ordinea,nu?)
Foarte frumoase poze;bravo,voua!
Inca odata felicitari!:thumbup::rockon:

SuZy
20-09-2010, 23:07
SuZy facea pozele,primul liv3,apoi,dooh,Klaudiu...si...Killer!!!:clap::clap ::clap:

Hmm.. aa.. I'm a girl :) Nu apar in acea poza, ala e rechinu :p

MARIORAR
20-09-2010, 23:09
Hmm.. aa.. I'm a girl :) Nu apar in acea poza, ala e rechinu :p

Am corectat(cat am putut):laugh:

dooh
20-09-2010, 23:11
Pff. ce m-am ingrasat, ce face masina din om...

Emilian
20-09-2010, 23:36
Frumoase poze.Baieti de baieti cu masini adevarate.Ma bucur ca am facut alegerea asta.Urmatoarea intalnire trebuie anuntata din timp astfel incat fiecare sa-si elibereze programul atunci.

KILLER_BMW
21-09-2010, 07:00
SuZy facea pozele;primul liv3,dooh,Klaudiu si...Killer!!!:clap:

Multumim,intr-adevar o intalnire de nota 10:thumbup:
Nu e liv3 cel din stanga,el e rechinul,de-altfel era singurul cu "tupeu"si fuma intr-un loc interzis(tigara electronica:laugh:)Restul i-ai ghicit:thumbup:

LYLY
21-09-2010, 15:00
Uite ca se poate:clap:

klaudiu
21-09-2010, 19:38
Pff. ce m-am ingrasat, ce face masina din om...

Camera adauga 5 kg fata de normal.
Dar cate dreaq camere erau pe mine?????:innocent:
:laugh::laugh::laugh:

dooh
21-09-2010, 19:39
Camera adauga 5 kg fata de normal.
Dar cate dreaq camere erau pe mine?????:innocent:
:laugh::laugh::laugh:

HAHAHA, asta e tare :)

klaudiu
21-09-2010, 19:47
Sarutmana pt poze SuZy.:clap:
Tre sa stau o ora sa le descarc dar se merita.:thumbup:

SuZy
21-09-2010, 19:53
Sarutmana pt poze SuZy.:clap:
Tre sa stau o ora sa le descarc dar se merita.:thumbup:

Scuze, dar alta metoda n-am gasit cum sa le trimit.. Sunt prea mari :p

klaudiu
21-09-2010, 19:59
Scuze, dar alta metoda n-am gasit cum sa le trimit.. Sunt prea mari :p

Nu conteaza,stau cu calculatorul deschis toata noaptea si tot le iau.:kool:
Problema e ca am eu internet de "super viteza":wallbash::furious::wallbash:

SuZy
21-09-2010, 20:02
Nu conteaza,stau cu calculatorul deschis toata noaptea si tot le iau.:kool:
Problema e ca am eu internet de "super viteza":wallbash::furious::wallbash:

Bucura-te ca nu ti-am trimis si filmuletele, sa vezi acolo ce stateai cu calculatorul deschis vreo saptamana :lol:

KILLER_BMW
21-09-2010, 20:08
Hop si eu cu..2 metri de bere:laugh:Eu vreau filmulete ..daca sunt:thumbup:Adik am cu ce:clap:

klaudiu
21-09-2010, 20:08
Alea le iau pe stick de la frate-miu.:crybaby:

klaudiu
21-09-2010, 20:09
Hop si eu cu..2 metri de bere:laugh:Eu vreau filmulete ..daca sunt:thumbup:Adik am cu ce:clap:

Da-te smecher ma:furious:

KILLER_BMW
21-09-2010, 20:10
Da-te smecher ma:furious:

Hai cu-o galeata sa-ti dau net:laugh::laugh::laugh:

KILLER_BMW
21-09-2010, 20:16
Ia gata,urmatoarea intalneala o vreau cu minim un gratar si ceva suc cu Alc.5,0%vol.Eu am sofer...pe Klaudiu:wow:

roninbz
21-09-2010, 20:18
Ia gata,urmatoarea intalneala o vreau cu minim un gratar si ceva suc cu Alc.5,0%vol.Eu am sofer...pe Klaudiu:wow:

pe la Hales, Ciolanu?

SuZy
21-09-2010, 20:19

In cazul gratarului, trebuie sa fim cu ochii pe meteo, vin ploile :sad: si nu stiu cat de bun e un gratar imbibat cu apa :thumbdown

KILLER_BMW
21-09-2010, 20:43
pe la Hales, Ciolanu?

Cam aceeasi distanta ca la Vulcani,sambata si duminica asta muncesc,daca va bagati eu imi iau liber IMEDIAT:laugh:dar vb lui SuZY..atentie la meteo:whistle:

dooh
21-09-2010, 20:46
eu m-as baga, dar nu cred ca saptamana asta e ok pentru mine (nu prea mai sunt verzisori)

KILLER_BMW
21-09-2010, 21:15
eu m-as baga, dar nu cred ca saptamana asta e ok pentru mine (nu prea mai sunt verzisori)

Nici ptr.mine nu e OK,dar cu colegii din Buzau se poate face o iesire:thumbup:
Daca roninbz aduce carbunii eu aduc micii:thumbup:Tre sa-i pun ceva deoparte ca vine rechinu si haleste tot:laugh:Super colegu Radu:thumbup:Respect:clap:

dooh
21-09-2010, 21:24
Daca stabiliti ceva, fac tot posibilul si vinim si noi

KILLER_BMW
21-09-2010, 21:27
Daca stabiliti ceva, fac tot posibilul si vinim si noi

Doamne ce te mananca talpa dreapta:laugh::laugh::laugh:
Asteptam oferte,propuneri...SuZy fii cu ochii pe meteo:thumbup:

SuZy
21-09-2010, 21:45
Doamne ce te mananca talpa dreapta:laugh::laugh::laugh:
Asteptam oferte,propuneri...SuZy fii cu ochii pe meteo:thumbup:

Meteorolog de servici ma fac :laugh:

KILLER_BMW
21-09-2010, 21:48
Meteorolog de servici ma fac :laugh:

Ce-ai zice de statia meteo de pe Transfagarasanu:laugh:Ce mi-ar place:thumbup:

KILLER_BMW
22-09-2010, 00:32
Bucura-te ca nu ti-am trimis si filmuletele, sa vezi acolo ce stateai cu calculatorul deschis vreo saptamana :lol:

Vrem filme..c-avem cu ce:laugh:BMW puternik n-am dar va bat la net:thumbup:

SuZy
22-09-2010, 08:54
Ce-ai zice de statia meteo de pe Transfagarasanu:laugh:Ce mi-ar place:thumbup:

Daca nu inghet la 1000 si ceva de metri si-mi tine de cald peisajul, oi sta si acolo sa va prezint vremea :laugh:

SuZy
22-09-2010, 08:57
Vrem filme..c-avem cu ce:laugh:BMW puternik n-am dar va bat la net:thumbup:

Am sa le urc astazi sau maine pe peteava.ro, cu link aici pentru a putea fi urmarite de toti. Iar pentru tine, am sa incerc sa le urc tot pe acelasi site de upload si sa-ti trimit link-ul de download pe mail, daca tot ai cu ce :p

Big_Red
22-09-2010, 10:38
Am avut ceva intarziere ca nu mi-a mers netul acasa :help: dar sper sa va placa pozele si sper sa ne mai intalnim chiar in numar si mai mare :rockon:

rechinu
22-09-2010, 12:31
gata mai baieti. s-a intors rechinu. ce ziceati de gratarul ala? eu zic sa il facem undeva la munte. daca tineti neaparat mergem si pe la ciolanu. poate se mai strang si alti impatimiti si vin si ei poe la bz sa vada ce frumos este la noi. cat despre gratar vin eu cu painea:laugh::laugh::rockon:

dooh
22-09-2010, 23:44
:) ce ati decis pana acum ?

roninbz
23-09-2010, 05:44
sambata va fi soare si ceva nori... duminica, ploaie.

SuZy
23-09-2010, 08:54
sambata va fi soare si ceva nori... duminica, ploaie.

Da, subscriu. Asta zice si meteorologul de servici :)

rechinu
23-09-2010, 10:48
baieti eu sambata nu pot sa va incurc cu nimic. il aduc in lumea celor crestini pe nepotul meu mike si nu am timp de nimic. duminica cred ca o sa zac la pat de la apa minerala si sucuri:evil:
poate peste 2 saptamani cu cea mai mare placere

klaudiu
23-09-2010, 21:21
Nici pt mine nu e bine week-endul asta.
Sambata sunt de servici 07-19,iar duminica intru la 19 in ultima tura(cred) la actualul loc de munk.:wallbash:

roninbz
23-09-2010, 21:25
la 19, 19:30 mergem pe capu' lu' rechinu' toti! :lol::lol::lol:

klaudiu
23-09-2010, 21:34
la 19, 19:30 mergem pe capu' lu' rechinu' toti! :lol::lol::lol:

La mine nu merge.
Dupa o tura de 12 ore crede-ma ca nu-mi trebuie decat o masa calda,sa ma spal si la culcus cu mine.:laugh:
In plus stau si rau cu finantele ca am internat-o pe doamna la parhon la bucuresti.

dooh
23-09-2010, 21:40
O masa calda si-o femeie si mai calda ?:)

klaudiu
23-09-2010, 21:47
As vrea eu dar momentan sunt cavaler:laugh::laugh::laugh:

gheorghe.stefan
24-09-2010, 20:45
Salutare , scuze dar nu prea am mai putut intra , ideea este ca as vrea sa ma anuntati si pe mine de intalnire , daca va avea loc si unde ....:thumbup::thumbup:. Dooh poated te deranjez cu un telefon maine sa mai stam de vb (poate la un suc undeva ) daca tot esti in Buc

gheorghe.stefan
24-09-2010, 20:50
Salutare , scuze dar nu prea am mai putut intra , ideea este ca as vrea sa ma anuntati si pe mine de intalnire , daca va avea loc si unde ....:thumbup::thumbup:. Dooh poated te deranjez cu un telefon maine sa mai stam de vb (poate la un suc undeva ) daca tot esti in Buc

Cred ca va trebui sa-mi vand masina:crybaby::crybaby::crybaby::crybaby::(:. Daca stiti pe cineva interesat..... dati de stire pls..:crybaby:

KILLER_BMW
24-09-2010, 21:02
Cred ca va trebui sa-mi vand masina:crybaby::crybaby::crybaby::crybaby::(:. Daca stiti pe cineva interesat..... dati de stire pls

Probleme?Imi pare rau,erai foarte incantat de ea:sad:
Pai deschide un thread la vanzare:crybaby:

Ia mai gandeste-te:thumbup:

gheorghe.stefan
24-09-2010, 21:06
Probleme?Imi pare rau,erai foarte incantat de ea:sad:
Pai deschide un thread la vanzare:crybaby:

da, chiar eram ,dar am ceva :thumbup::thumbup:probleme financiare , dar daca o dau sa nu ma uitati , revin in 2-3 luni maxim tot cu un BMW bineinteles

KILLER_BMW
24-09-2010, 21:13
da, chiar eram ,dar am ceva :thumbup::thumbup:probleme financiare , dar daca o dau sa nu ma uitati , revin in 2-3 luni maxim tot cu un BMW bineinteles

Deja esti de-al nostru:thumbup:

gheorghe.stefan
24-09-2010, 21:15
:thumbup::thumbup::thumbup::rockon::rockon::rockon :
Deja esti de-al nostru:thumbup:

KILLER_BMW
24-09-2010, 21:17
O masa calda si-o femeie si mai calda ?:)

Ia vezi ca te cauta prin Bucuresti sa te dea cu Tir-ul,e la-ncarcat in Kaufland:laugh:Mi-a zis sa te sun eu dar..n-am facut schimb de numere,macar te dade-ai prin curte cu huiduma de tir:clap:
PM me your number plss:thumbup:

SuZy
24-09-2010, 21:31

Un fan BMW nu se uita niciodata :d asa ca stai linistit, eu zic ca poti veni la intalniri chiar daca intre timp o sa ai o alta masina. :thumbup:

SuZy
24-09-2010, 22:03
Ma tot chinui sa pun clipurile astfel incat sa fie urmarite de aici, dar numai nu reusesc :confused: asa ca dati cu clicka-clicka pe link-uri pentru a vedea filmuletele de la intalnire :d

http://www.peteava.ro/id-569579-intalnire-bmwforum-ro-buzau
http://www.peteava.ro/id-569584-vulcanii-noroiosi

KILLER_BMW
24-09-2010, 22:52
Ma tot chinui sa pun clipurile astfel incat sa fie urmarite de aici, dar numai nu reusesc :confused: asa ca dati cu clicka-clicka pe link-uri pentru a vedea filmuletele de la intalnire :d

Sa-ti ajute D-zeu sa te vad asa:clap:
http://www.youtube.com/user/ab12cat?.../2/8dgdyAZdJx4

KILLER_BMW
24-09-2010, 23:04
Ma tot chinui sa pun clipurile astfel incat sa fie urmarite de aici, dar numai nu reusesc :confused: asa ca dati cu clicka-clicka pe link-uri pentru a vedea filmuletele de la intalnire

Multumim pentru efortul depus,sunt dator o prajitura cu un suc ,evident:thumbup:Inca nu stiu locatia,dar vom fi cu siguranta aman3ei(SuZy,KILLER_BMW,...poate si dooh):laugh::laugh:
O mai veni..sau vin sa te iau din Bucuresti:laugh::laugh::laugh:
Test sa vedem daca e "j'elos:thumbup:

SuZy
24-09-2010, 23:14
Sa-ti ajute D-zeu sa te vad asa:clap:
http://www.youtube.com/user/ab12cat?.../2/8dgdyAZdJx4

Foarte, foarte tare! Pot spune ca e un clip ce incorporeaza cele 2 pasiuni ale mele: pisicile (doar ca al meu e negru din bot pana in varful cozii :d ) si BMW-urile.
Eu una imi doresc ca toti cei prezenti la intalnire, dar si cei care posteaza aici pe forum, sa-si faca masinuta asa cum le doreste inimioara si sa se bucure de ea in fiecare moment!

PS: un alt exemplu de femeie la volanul unei masinute tunate (scuze, nu e bmw :p ) -> http://www.4tuning.ro/masini-tunate-din-romania/tuning-la-feminin-pink-ford-probe-by-ramona-4712.html

KILLER_BMW
24-09-2010, 23:37
Foarte, foarte tare! Pot spune ca e un clip ce incorporeaza cele 2 pasiuni ale mele: pisicile (doar ca al meu e negru din bot pana in varful cozii :d ) si BMW-urile.
Eu una imi doresc ca toti cei prezenti la intalnire, dar si cei care posteaza aici pe forum, sa-si faca masinuta asa cum le doreste inimioara si sa se bucure de ea in fiecare moment!

PS: un alt exemplu de femeie la volanul unei masinute tunate (scuze, nu e bmw :p ) -> http://www.4tuning.ro/masini-tunate-din-romania/tuning-la-feminin-pink-ford-probe-by-ramona-4712.html

He he,deja te cunosc din prima zi:thumbup:nu-geaba sunt Batran:laugh:

KILLER_BMW
26-09-2010, 01:29
Maine..azi :wow:incerc un pescuit,ce prind congelez si facem gratar duminica viitoare,daca nu mai cobesc "meteorologii:astia:laugh:(SuzY si roninbz).Eu nu servesc peste,asa ca ramane in picioare ..eu micii,roninbz jaru,rechinu painea......si mustaru?:sad:

Cum dau de otzet..cum postez:thumbup:Noi sa fim sanatosi:clap:

KILLER_BMW
26-09-2010, 01:56

Crede-ma ca nu stiam ca ai un"cat"acasa,am nimerit-o:thumbup:
Ai 3 optiuni deja:
-BMW,
-Cat,
-si-ntr-un final...dooh:laugh:
De-ar fi pe alese....care-ar fi clasamentul?Logic raspuns pe PM:laugh:
Sunt secretos ...crede-ma:thumbup:

SuZy
26-09-2010, 02:19
Maine..azi :wow:incerc un pescuit,ce prind congelez si facem gratar duminica viitoare,daca nu mai cobesc "meteorologii:astia:laugh:(SuzY si roninbz).Eu nu servesc peste,asa ca ramane in picioare ..eu micii,roninbz jaru,rechinu painea......si mustaru?:sad:

Cum dau de otzet..cum postez:thumbup:Noi sa fim sanatosi:clap:

Huuuooo! Noi incercam sa punem pile pe la nori sa-si gaseasca treaba altundeva si tu zici ca mai cobim, pai asa-i corect? :(

SuZy
26-09-2010, 02:22
Crede-ma ca nu stiam ca ai un"cat"acasa,am nimerit-o:thumbup:
Ai 3 optiuni deja:
-BMW,
-Cat,
-si-ntr-un final...dooh:laugh:
De-ar fi pe alese....care-ar fi clasamentul?Logic raspuns pe PM:laugh:
Sunt secretos ...crede-ma:thumbup:

Toate sunt pe acelasi loc, fiecare se completeaza reciproc. :)

ken77
26-09-2010, 10:58
da cu sticla de rom la volan si cu bmw :laugh:

dooh
30-09-2010, 10:35
Dragilor, sambata, poate ne vedem si noi ca as vrea sa ma ajutati cu ceva, Radu, ce zici te bagi la foliere geamuri fata ?

Asa, vreau daca poate unul dintre voi sa ma ajute la un test, am niste sunete ciudate in masina, si ma gandesc ca sunt de la jante + RFL, si as vrea sa pun pe nea niste jante cu cauciucuri normale, preferabil de 17" sa vad cum misca...

Ce ziceti ?

dvlad
01-10-2010, 01:03
unde este meeting-ul sambata?

klaudiu
01-10-2010, 18:11
Sambata asta adica maine killer_bmw si cu mine suntem la munca agricola(tragem vinu:p).

dooh
01-10-2010, 18:17
din pacate eu nu pot ajunge sambata asta, am de butonat niste servere :)

Poate planuim ceva pe next week ?
Asta pana vine frigul peste noi...

KILLER_BMW
01-10-2010, 19:17
Sambata asta adica maine killer_bmw si cu mine suntem la munca agricola(tragem vinu:p).

:nono::nono::nono:Gresit,tu culegi porumbul si EU trag vinul,ca nu te pricepi:laugh:

coupe318is
01-10-2010, 19:41
:nono::nono::nono:Gresit,tu culegi porumbul si EU trag vinul,ca nu te pricepi:laugh:

si cat timp eram si su in oras....nu m'ai invitat!!lasa ca te tin eu minte..:furious:

SuZy
01-10-2010, 20:59

Voi faceti provizii de vin si pentru cei care vor mai veni la intalniri? :) Poate asa ii ademenim putin si pe restul :whistle:

SuZy
01-10-2010, 21:05
Poate planuim ceva pe next week ?
Asta pana vine frigul peste noi...

Meteorologul de servici spune ca in week-end-ul 9-10 octombrie vremea va fi frumoasa, cu temperaturi de 15-16 grade. :p

PS: traiasca AccuWeather :laugh:

KILLER_BMW
06-10-2010, 21:52
si cat timp eram si su in oras....nu m'ai invitat!!lasa ca te tin eu minte..:furious:

Mesajul ti l-am trimis la 02.30,daca a a juns tarziu la tine nu e vina mea,si-mi pare rau de aceasta situatie:wallbash:
Eu am fost bine intentionat dar cand m-ai sunat eram in drum spre Vulcani,am plecat din parcarea DDM-an la ora 16.00(parca)pentru ca inchideau magazinul:crybaby:
Sincer IMI PARE RAU,chiar imi doream sa ne cunoastem dar avem timp(daca mai esti in tara).Stima si respect:thumbup:

KILLER_BMW
06-10-2010, 22:03
Voi faceti provizii de vin si pentru cei care vor mai veni la intalniri? :) Poate asa ii ademenim putin si pe restul :whistle:

Avem cu ce..probabil a stat din fiert si deja avem provizii:laugh:
Sambata asta mi-am luat LIBER(dupa 2 saptamani de stres)dar parca nu v-as provoca la Meeting,doar pe cei din Buzau(ma rog..asa a fost si initial si au venit adevaratii pasionati:thumbup:).
Am promis si vreau un gratar cu cei care nu-i afecteaza frigu si criza:p
Ia sa vedem cui nu-i e frig...ne bagam sambata asta?
Bogdane(BBB)n-am avut timp,crede-ma ca facem meeting noi doi(chit ca-ti tai netu,tv-ul,curentul? si ma chemi tu:clap:glumesc).
Deci ptr.Sambata asta cei care sunt dispusi..sa fie tot DEDEMAN orele 14.
0748219566 eu sunt:thumbup:

dooh
07-10-2010, 17:34
Eu m-as baga daca ma ajutati sa testez niste jante normale pe masina mea :D

SuZy
11-10-2010, 23:39
Am vaga impresie ca topicul acesta a cam inghetat, probabil de la frigul de afara :( Killer_BMW, ce ziceai de vinul ala? Poate se mai "dezgheata" oamenii :d

catalyy86
12-10-2010, 08:12
ar merge si o tzuik fiarta cu piper:laugh:

KILLER_BMW
13-10-2010, 23:39
Vb-este D-nul Otzet:laugh:
Eu m-as baga daca ma ajutati sa testez niste jante normale pe masina mea :D
-N-am marimea ta:laugh:
Am vaga impresie ca topicul acesta a cam inghetat, probabil de la frigul de afara Killer_BMW, ce ziceai de vinul ala? Poate se mai "dezgheata" oamenii
-Il fierbem in parcare..DIRECT:thumbup:
ar merge si o tzuik fiarta cu piper
adu tuica si eu vin cu generator de curent si termoplonjon sau..cuptor cu microunde,facem si-un pui-2:clap:

Vezi cum e vremea sambata SuZy sa vedem daca ne bagam.Eu-s liber,sa stiu sa dau comanda lui Klaudiu s-aduca vinu:thumbup:dar fara gratar nu vedeti strop de "tulburel":nono:

KILLER_BMW
13-10-2010, 23:53
ar merge si o tzuik fiarta cu piper:laugh:

69 cat sigur ne stim din vedere,acu am vzt ca esti din Buzau si ne-ademenesti cu-o tuica,de unde de la TARA provine tuica?Am vzt cat-ul dar nu-mi aduc aminte in ce parcare,azi o caut sa ti-o sgarai:laugh:Frumoasa piesa:thumbup:Am nr.tel.in topic daca vrei sa ne-auzim/cunoastem.

catalyy86
14-10-2010, 20:02
MS. de la munte mai sus de lopatari. da cred k ne cunoastem din vedere, o gasesti in parcare la M14 langa filatura. cand ai timp da un beep. :thumbup:

catalyy86
14-10-2010, 20:19
KILLER_BMW dami un sfat la amortizoare fata+spate :clap:

Pustiu
14-10-2010, 20:22
Iti dau eu...SS Super Sport reglabile, amortizoare bilstein+arcuri H&R!

Respect!

SuZy
15-10-2010, 00:53
Din cate m-am documentat, in week-end o sa fie cam innorat, cu sanse de ploaie.. :(

KILLER_BMW
15-10-2010, 18:15
MS. de la munte mai sus de lopatari. da cred k ne cunoastem din vedere, o gasesti in parcare la M14 langa filatura. cand ai timp da un beep. :thumbup:

Aha acolo am vazut-o,pai masinile cred ca se vad una pe alta,a mea e-n parcare langa cresa:laugh:
Tre sa testam tuica,provenienta ma face pofticios:beer:

KILLER_BMW
15-10-2010, 18:17
Din cate m-am documentat, in week-end o sa fie cam innorat, cu sanse de ploaie.. :(

Asa se pare:furious:

KILLER_BMW
16-10-2010, 16:36
Aha acolo am vazut-o,pai masinile cred ca se vad una pe alta,a mea e-n parcare langa cresa:laugh:

Uite ca isi fac cu "angelurile"pisicile:laugh:

catalyy86
18-10-2010, 11:37
ce nr ai la bmw?:thumbup:

roninbz
18-10-2010, 20:25
ce nr ai la bmw?:thumbup:
el
http://www.bmwforum.ro/attachment.php?attachmentid=20193&d=1285011285

eu
http://www.bmwforum.ro/attachment.php?attachmentid=20196&d=1285011327
tot prin zona...

KILLER_BMW
18-10-2010, 21:16
el

eu
tot prin zona...

Mrr..sa ma dai tu-n primire:furious:pune un coniac bun deoparte ca te calc...de vineri incolo si promit ca-l iau si pe BZ-..-CAT,fiind vecinul meu cu tuica d-aia GALBENA(din DUD banuiesc)sa vezi ce-ti arunc "AGAIN" Blocu in aer(ma rog a fost 13A,urmeaza dupa focul de la etj.1....parteruuuu:laugh:)Glumesc Bogdane,Doamne Fereste Frate...dar te calcam..pe mici:clap:
aduc si mici si carbuni..femei ..daca-ti trebuie sa-ti aduci..sa nu fie bune ca ma iau de ele...HMM Viata mea e UNA,A voastra?

roninbz
18-10-2010, 21:34
:lol: oricand cu placere! daca va intalniti in vreo seara, da-mi un semn.
tine cont ca n-am pus poza cu tine pe capota si m-am dat si eu in primire, ca sa nu te superi :p

SuZy
18-10-2010, 21:37
el

eu
tot prin zona...

Hehe, imi par cunoscute pozele :)

roninbz
18-10-2010, 21:38
Hehe, imi par cunoscute pozele :)

da? de unde? :laugh:

SuZy
18-10-2010, 21:39
Killer_BMW, dar parca ai zis ca mai lasi si pentru altii vin si tuica.. asa bune cum sunt prin partea aia a locului :d

SuZy
18-10-2010, 21:40
Roninbz -> Intalnire BMWForum @Buzau 19 septembrie 2010, am nimerit? :d

roninbz
18-10-2010, 21:46

nu stiu... eu aici le-am gasit :evil:
http://www.bmwforum.ro/showpost.php?p=74135&postcount=129

KILLER_BMW
18-10-2010, 21:46

El e:laugh:L-ai nimerit,la ce pisica are..e de invidiat:thumbup:Hmm SuZy..ai vazut ca m-am lipit de vecinul meu cu tuica aia de Lopatari..mai sus...si gata vrei s-o fierbi tu:laugh:
Ce mi-ar place o tuica fiarta,un gratar finutz,povestiri de viata cum incepusem noi la Vulcani...a dreaq vreme:wallbash:
Dar da el Soarele si pe strada noastra,maine,poimaine:thumbup:

SuZy
18-10-2010, 21:52
Pai poate ai prea multa si te mai scutesc de cheltuielile cu fiertul, alea alea. Prietenul la nevoie se cunoaste :d
Pana ce apare soarele, cred ca da ninsoarea :( Sa va pregatiti pisicutele sa nu inghete la "labute".

KILLER_BMW
18-10-2010, 22:09
Pai poate ai prea multa si te mai scutesc de cheltuielile cu fiertul, alea alea. Prietenul la nevoie se cunoaste .
Pana ce apare soarele, cred ca da ninsoarea :( Sa va pregatiti pisicutele sa nu inghete la "labute".

De fiert am eu,m-ajuta vecinu cu CAT-ul,dar n-am "labute"de iarna..Brrr...ce se-anunta..o bag in casa sa-mi toarca la cap.
Pana la urma tuica sa fie ca dorm si respir in ea si-o incalzesc:laugh::laugh:Hai ca-s diliu..dar nici nu glumesc:thumbup:
Un gratar tot facem pana la prima zapada..macar ca-l facem la DEDEMAN in parcare(probam un gratar de-al lor:laugh:).
dooh sa fie prezent(logic fara SuZy nu-l primesc),catalyn(cel cu tuica aia de "DUD" ca merge inainte de gratar),Klaudiu cu ceva stat din fiert,roninbz sa nu ma dezamageasca sa nu se prezinte,DAR unde-i rechinu..radu nostru..cu tigara magica:thumbup:sa nu te dai la fund ca n-avem ce povesti:thumbup:..gata ma duc sa-mi trag o bere ca-mi lasa gura apa:clap:

MARIORAR
18-10-2010, 22:37
Offtopic
Veteranule,vad ca nu ti-ai iesit din mana...
Antreneaza-te pana la intalnirea cu mine:laugh::laugh:
Poate de Craciun?(cine stie...)

KILLER_BMW
18-10-2010, 23:12
Offtopic
Veteranule,vad ca nu ti-ai iesit din mana...
Antreneaza-te pana la intalnirea cu mine:laugh::laugh:
Poate de Craciun?(cine stie...)

Nu te bate cu pumnul in piept..inca:whistle:
Duc si fara antrenament,garantat..am boala pe pustiu,il prind eu in viata asta:thumbup:
Incearca sa te-antrenezi la intalnire,daca ai de gand sa ma testezi ..vino cu sofer oriunde ne-am intalni:clap:Eu am sofer..tot un BMW-ist si rau chiar:thumbup:My brother Klaudiu:thumbup:

MARIORAR
18-10-2010, 23:15
Nu te bate cu pumnul in piept..inca:whistle:
Duc si fara antrenament,garantat..am boala pe pustiu,il prind eu in viata asta:thumbup:
Incearca sa te-antrenezi la intalnire,daca ai de gand sa ma testezi ..vino cu sofer oriunde ne-am intalni:clap:Eu am sofer..tot un BMW-ist si rau chiar:thumbup:My brother Klaudiu:thumbup:

Tot Offtopic
Eu il am sofer pe Pustiu,nu se stie niciodata,poate ma dai pe spate:laugh:
A testa deja diesel-ul si si-a schimbat putin optica!
Trecem pe offtopic,altfel ne-o luam:laugh:

KILLER_BMW
19-10-2010, 00:38
Tot Offtopic
Eu il am sofer pe Pustiu,nu se stie niciodata,poate ma dai pe spate:laugh:
A testa deja diesel-ul si si-a schimbat putin optica!
Trecem pe offtopic,altfel ne-o luam:laugh:

Off-Off mai-mai tu ai un pusti..eu il am pe Klaudiu,fratele..care n-a condus TANK in rest le are pe toate,incerci sa scapi ..dar n-ai cum,cum te prind..praf te fac,cu tot cu sofer(pe care am boala..stie el)deci ..Jaa la Romania cu pusti cu tot..apropoo am relatii la UPU,in caz ca vi se face rau:laugh:
Habar n-am unde postez..voi sunteti vinovati..m-ati provocat...scuze cefi..dau un vin fiert dooh..poate scapam:laugh:..probabil daca suntem oameni in exprimare(is praf..dar nu te teme:laugh:)avem crezare,indulgenta?Deci cu tine si cu pustiu nu mai vb o perioada...ha ha ..s-o crezi tu,pai cu cine sa vb p-aici:clap:
Un servici usor va doresc ,parca a-ti fi frati..asa va completati:thumbup:
Eee va prind eu..nu va temetzi:whistle:

MARIORAR
19-10-2010, 00:45
Eu am condus si TANC,am facut armata la 1300 Baia Mare(tanchisti TR):laugh:
Deabea astept sa vad care sofer va conduce mai bine pe cei mai 'experimentati';:laugh:
Parca vad ca ei se cara primii acasa...:laugh:

KILLER_BMW
19-10-2010, 01:01
Eu am condus si TANC,am facut armata la 1300 Baia Mare(tanchisti TR):laugh:
Deabea astept sa vad care sofer va conduce mai bine pe cei mai 'experimentati';:laugh:
Parca vad ca ei se cara primii acasa...:laugh:

Pai deja avem soferii..tu si Klaudiu(tanchistii)si eu cu pustiu BEM..e cool asa:thumbup:tu te-ai dat de gol..:whistle:

MARIORAR
19-10-2010, 01:24
Pai deja avem soferii..tu si Klaudiu(tanchistii)si eu cu pustiu BEM..e cool asa:thumbup:tu te-ai dat de gol..:whistle:

E bine si asa:laugh:

KILLER_BMW
29-10-2010, 21:59
Nici un "tanc"p-aici:sad:Venit de la munca,baut 2 metri de bere...si ma parchez..e pustiu(nici macar Pustiu nu e) p-aici:whistle:

KILLER_BMW
20-11-2010, 01:17
Facem un Bimmer duminica?Maine(azi sunt la munca:wallbash:)
Chiar trebuie sa fiu "deschizator"de astfel de intalniri Buzoieni?
Am incercat,am REUSIT:thumbup:..ajutati-ma si continuati acest fenomen,al celor cu bun simt,ca au in posesie un BMW,nu sufera de sindromul "COCALAR".
Nu vreau ceva limitat pe serii,doar posesori de BMW,toate natiile,oameni de bine,fara cai putere demonstrati la intalnire(poate ceva organizat daca reusim sa ne cunoastem).
Fac tot posibilul pentru Duminica sa fiu prezent,astept confirmarea voastra,macar cei de la primu Bimmer:thumbup:.
Sa zic c-astept pe SuZy:whistle:Logic apare si dooh:clap:
Se-anunta vreme frumoasa..cine stie..hai s-o comitem IAR:clap:

P.S. SuZy dau eu tuica,fiarta cu ...tot ce trebuie:thumbup:

KILLER_BMW
20-11-2010, 01:28

Si ma bazam pe tine:wallbash:

SuZy
21-11-2010, 00:50
Pentru duminica asta vad ca nu s-au anuntat foarte multi :( asa ca mai bine lasam undeva pe saptamana viitoare/2 saptamani, pana atunci sa ne adunam mai multi, sa nu se zica ca nu s-a stiut din timp :p

dooh
15-12-2010, 23:06
Cred ca din Galati.
O fi taiat purcelul..sa-l colindam un pic..poate mai are lanterna:laugh:

Asteptam "guitzul"dooh sa mai face-m una..alta:thumbup:
Prea ocupat(i)sunt(em)...dar tre sa facem ceva:crybaby:.
Sa mai dau o adunare..ce zici..ne bagam?ala mik,Klaudiu e "pierdut"cu Tir-urile frate..ba Italia,in noaptea asta Bugaria...vai viatza lui:wallbash:

Sa facem revive la asta :)

Stiu cu tirurile :( trist.. dar e nevoie de bani.

Pai, putem sa o punem de un mic Duminica, nu ma deranjeaza, ce ziceti ?:)

KILLER_BMW
15-12-2010, 23:11
Sa facem revive la asta :)

Stiu cu tirurile :( trist.. dar e nevoie de bani.

Pai, putem sa o punem de un mic Duminica, nu ma deranjeaza, ce ziceti ?:)

M-apuc sa dau cu anuntul la baieti:thumbup:
Micii ii prepar eu,nu-i problema:clap:jar,gratar,alea,alea:thumbup:

Sa nu te prezinti fara SuZy.. ca nu te bagam la "vin fiert".

KILLER_BMW
15-12-2010, 23:20
Apropo...sambata il tai pe d-nul purcel:laugh:..ce-ar fi de un gratar PUTERNIC pe la VULCANI?
AAA:clap:

SuZy
16-12-2010, 00:42
dooh, nu ma mai joc cu tine. Eu cand am zis de adunare, acu o luna, n-a zis unu nimic.
Acuma uite, iti raspunde lumea. Asta se cheama discriminare, huo! :crybaby:

Killer_BMW: oricum vinul fiert era pt mine (si tuica :whistle: ) ca soferul n-are voie :d

dooh
16-12-2010, 10:23
Apropo...sambata il tai pe d-nul purcel:laugh:..ce-ar fi de un gratar PUTERNIC pe la VULCANI?
AAA:clap:

pe frigul asta ingheata si porcul :D

dar nu zic nu :)

KILLER_BMW
06-01-2011, 23:34
pe frigul asta ingheata si porcul :D

dar nu zic nu :)

Stiu ca esti pofticios:laugh:ceva "bun" a ramas din porcul ala"inghetat".
Maine...azi deja:laugh:apare si Klaudiu de pe la Italia,daca e liber sambata,ies cu gratarul undeva,DDM-an...undeva sa nu ne luam mandat,daca va "mananca"limba de-un vin,tuica fiarta si friptura de porc"inghetat":laugh:hai sa ne UNIM,astia ai nostri cu ...ce-avem fiecare..ca D-zeu n-a fost Tzigan cu nimeni
As putea sa postez pozele de la primul si ultimul BIMMER dar...e de-ajuns un click aici http://www.bmwforum.ro/showthread.php?t=12686&page=8 :clap:

KILLER_BMW
07-01-2011, 00:26
:crutch:: :crutch:: :crutch::

KILLER_BMW
07-02-2011, 21:22
Se pare ca scapam de frig,iese ghiocelul si noi inca stam langa soba?
SuZy,tot cu tine trebuie sa pun la cale o reunine,sa scoatem baietii din barlog:laugh:
Am un traseu frumos de unde putem culege ghiocei,gratar in aer liber.
E vb de Manastirea Ciolanu(25Km de Buzau).Sa speram ca nu se-ntoarce iarna:nono:

dooh
08-02-2011, 09:33
Am un traseu frumos de unde putem culege ghiocei,gratar in aer liber.
E vb de Manastirea Ciolanu(25Km de Buzau).Sa speram ca nu se-ntoarce iarna:nono:

cand,unde,cum?

KILLER_BMW
23-02-2011, 22:00
cand,unde,cum?

Ma,tu i-ai taiat netul lui SuZy?Ca te pricepi,stiu eu:laugh:
Stii ca sunt spontan dar pe zapada si gerul asta...ne-ngheata nasu langa gratar:laugh:Cum da caldura IESIM undeva sa scuturam motoarele frate ca le face-m praf cu mersul subturat cu vremea asta:wallbash:Tinem legatura:thumbup:

OZ_OFF
15-03-2011, 07:48
Va admir pentru faimoasa intalnire cu 13/14 masini :) :clap:si pozele ce le-am vazut spun multe. felicitari initiatorului: KILLER_BMW :rockon:

sper sa imi iasa si mie ceva..eu am abordat si conducatori in trafic, pe la semafor sau in parcari :))

SILVIU76
15-03-2011, 17:58
Killerule să mă anunţi şi pe mine din timp cānd mai faceţi strigarea la următoarea adunare, poate īmi aranjez un weekend liber... să īncepem de sāmbăta, să ne facem de cap toată ziua şi să sunăm retragerea duminica... :rolleye:
Am stat ore bune azi să citesc toate paginile treath-ului, şi mi-au plăcut tare pozele voastre, o singură obiecţie am... pe mine nu m-aţi tras īn poze, cred că eram invizibil īn perioada aceea...:laugh: abia de la 20 octombrie mi sa īndeplinit visul şi am intrat īn posesia primului meu bmw.:rolleye:

SuZy
15-03-2011, 18:35
taiat net? unde? cui? mie? NUUUU! :)

Nu stiu unde e Manastirea Ciolanu, dar am incredere in baietii de la BZ ca stiu ei imprejurimile si frumusetile patriei mai bine decat noi :D

SILVIU76
19-03-2011, 17:25

După o lună şi o zi de la īntālnirea voastră (20.10.1010), intram şi eu īn rāndul māndrilor posesori de BMW... cea mai bună alegere ever.:rolleye: