PDA

View Full Version : Online FM Radio stick !?

Spilner
26-05-2010, 23:58
Am o idee ca m-am saturat de radio-urile noastre, de muzica din masina...si intrebare mea ar fii...poate cineva sa imi spuna daca exista un stick cu putina memorie unde sa incarci niste playlisturi cu online radio. gen ( url. m3u. pls. ) sa pot asculta radio online prin net in masina...

Amu` stiu ca pare o aberatie, si cam aiurea..dar is curios daca este ! ca pe google nu prea am gasit decat ceva din china...:whistle:

MERSI !!!

kacsa
27-05-2010, 12:37
Da,exista asa ceva.Acum au scos cei de la Dension.Se numeste Dension Webradio.Daca vrei mai multe detalii da-mi PM sau vezi pe www.dension.com

Spilner
27-05-2010, 12:40
Da,exista asa ceva.Acum au scos cei de la Dension.Se numeste Dension Webradio.Daca vrei mai multe detalii da-mi PM sau vezi pe www.dension.com

Mersi acu ma si uit la site poate am noroc sa comand unul si in Romania

kacsa
27-05-2010, 12:52
pot sa te ajut daca ai decis

Spilner
27-05-2010, 13:01
pot sa te ajut daca ai decis

Mi-e mi-ar trebui dar problema e ca am cassetofon cu navi si nici macar cd-changer nu are sau intrare aux/usb ceva...cred ca primadata sa imi montez undeva, si dupa aia... dar o sa iti scriu mail daca nu
Pret ceva stii ?
am vazut si ceva magazine in Ungaria, coincidenta ca saptamana viitoare ma duc acolo o sa ma interesez si acolo.
Prima data intrarea sa o rezolv...aia ar fii undeva la 100 EU
Mersi o sa te mai contactez eu

kacsa
27-05-2010, 13:15
nu e chiar atat de coplicata treaba.Suna-ma pe 0726673800 si rezolvam