PDA

View Full Version : Ajutor montaj MP3 Player pe e46

B|shOp-VR6
23-11-2006, 12:50
Pentru inceput, pe masina am sistemul standard al masinii cu radio-casetofon. Vreau sa-mi montez pe el un MP3-Player si am inteles ca imi trebuie un anumit adaptor si u placuta de plastic ca ornament in partea dreapta a noului MP3-Player. Intrebarea mea e.. unde pot face aceste modificari, pe langa care vreau sa adaug si instalarea unei statii si subwoofer. Multumesc anticipat!

Si ca idee.. cam cat m-ar costa toata distractia? Sa stiu la ce sa ma astept :D

flavi
20-12-2006, 11:25
Pentru inceput, pe masina am sistemul standard al masinii cu radio-casetofon. Vreau sa-mi montez pe el un MP3-Player si am inteles ca imi trebuie un anumit adaptor si u placuta de plastic ca ornament in partea dreapta a noului MP3-Player. Intrebarea mea e.. unde pot face aceste modificari, pe langa care vreau sa adaug si instalarea unei statii si subwoofer. Multumesc anticipat!

Si ca idee.. cam cat m-ar costa toata distractia? Sa stiu la ce sa ma astept :D

salut, daca vrei sa montezi un alt radio ai nevoie de un adaptor pt bord, care sa acopere diferenta de marime dintre radio original si mp3 care e din plastic si sincer va arata un pic mai sec, iar pt mufele din spate exista niste adaptoare speciale ,asa ca, sa nu te pui sa le tai!:thumbup: ADAPTORU DIN BORD COSTA UNDEVA INTRE 500.000 SI 700.000LEI IAR MUFA DIN SPATE 400.000LEI

x_horatiu
27-05-2007, 21:12
daca stie cineva unde se gasesc adaptoarele astea pentru cas ca vreau si eu

B|shOp-VR6
28-05-2007, 09:57
Pe drumul Sarii, cum vi dinspre academie pe stanga. Acolo e un centru de instalari sisteme audio, alarme.. folii.. etc..

Gasesti la ei si masca respectiva.