PDA

View Full Version : e46 matte vinil DIN

theos_
08-03-2010, 12:34
salut, va spusesem ca era in plan sa-i schimb putin infatisarea.
am achizitionat o bara spate facelift second hand, grile negre de la andrei angeleye.ro (merci), o bara m-tehnik si am dus-o la colantat la carfashion.ro aici in craiova.
mai este putin de lucrat, de pus colant pe oglinzi si stalpi carbonlook ca si manerele (este mai gros si mai rezistent) si trebuie sa fac rost de bandouri bara spate.
jantele sunt la vopsit, interiorul negru iar buza un rosu/visiniu (ce-o iesi :) )
revin cu mai multe fotografii cu jantele montate

theos_
08-03-2010, 12:45
mai trebuie sa iau proiectoare sau sa acopar spatiul alocat lor cu sita
poze

geobad23
08-03-2010, 12:48
Arata mult mai bine mata , dar nu cred ca folia are durata mare de viata! Am vazut masini care aveau putin peste un an de cand fusese colantate si folia incepuse sa crape(poate nu era o folie de calitate)!
Bafta multa cu proiectul tau si sa speram ca o sa dureze noua infatisare !

theos_
08-03-2010, 12:58
am garantie la colant 4 sau 5 ani (nu mai stiu exact)
merci.

rac.val27
08-03-2010, 21:57
Emblema,trebuia eliminata ori la vedere,nu acoperita partial!parerea mea!

cefi
08-03-2010, 23:58
Arata foarte bine.Cativa ani nu vei avea probleme cu folia,in functie de calitatea lucrarii,si mai ales daca ai garantie.
Asteptam poze cu "noile" jante.

L.E. vorba lui rac.val27,emblema,las-o cum era initial :thumbup:

makaveli
09-03-2010, 13:33
Foarte frumoasa Theos, imi place foarte mult.
Cat te-a costat infoliatu ? Daca e de calitate trebuie sa tina....ma gandesc

theos_
09-03-2010, 20:32
- emblema fata arata jalnic, cu lacul si vopseaua sarita asa ca....
- daca ma tine 2 ani colantul este suficient, urmatoarea culoare a colantului va fi portocalie :)
- colantatul costa 900 lei, eu am beneficiat de o reducere de 150 lei pentru ca sunt amic cu 'administratorul' firmei si pentru ca o sa-si puna pe prag numele firmei 'carfashion'
- doar ce l-am sunat pe baiatul care imi vopseste jantele si nu sunt gata pana in weekend, are probleme cu incalzirea cuptorului

va multumesc si o sa revin cu poze la sfarsitul saptamanii :thumbup:

theos_
22-03-2010, 18:16
in sfarsit am luat aseara jantele de la vopsit si le-am pus pe masina

mada_13
23-03-2010, 11:09
Daca masina este negru mat, de ce nu ai facut si jantele tot negru mat?
Mai pune folii si pe fata, sa fie toata neagra.:p

theos_
23-03-2010, 12:31
Daca masina este negru mat, de ce nu ai facut si jantele tot negru mat?
Mai pune folii si pe fata, sa fie toata neagra.:p

am vazut jante negru mat si pareau tot timpul murdare/prafuite. oricum mai sunt oglinzile, stalpii lucioase si m-am gandit ca merg.
cu foliile... asa am luat-o si merg cam pe ghimpi cand trec pe langa politie

D0D0
23-03-2010, 14:15
O intrebare.Orce jante se pot vopsii??? As vrea sa le vopsesc si eu negre.Intrebarea e:Nu sare vopseaua de pe ele??Daca te uiti la orce jante sunt putin lovite.... Ar arata urat sa le vopsesti si sa vezi cum e sarita vopseaua de pe ele.

MARIORAR
23-03-2010, 17:05

Foarte frumoase jantele!!!:thumbup::thumbup::thumbup:
Folia la fel(sper sa te tina cat zici)!
:thumbup::clap:

theos_
23-03-2010, 18:42
@ danielll & MARIORAR - multumesc

O intrebare.Orce jante se pot vopsii??? As vrea sa le vopsesc si eu negre.Intrebarea e:Nu sare vopseaua de pe ele??Daca te uiti la orce jante sunt putin lovite.... Ar arata urat sa le vopsesti si sa vezi cum e sarita vopseaua de pe ele.

da, orice jante se pot vopsi. trebuiesc curatate bine cu smingher (sper ca am scris bine), degresate bine, dat cu un fel de 'grund' pe care se va prinde bine vopseaua si tinute la cuptor. nu stiu daca astia sunt pasii dar cam asa se face

MARIORAR
23-03-2010, 18:58

Ma intreb,oare ale mele cum ar arata vopsite?

15134

Mnneeee!
nu ar merge nicicum!:laugh:

theos_
23-03-2010, 19:33
Ma intreb,oare ale mele cum ar arata vopsite?

15134

Mnneeee!
nu ar merge nicicum!:laugh:

asa arata super (aceeasi culoare cu cea a masinii)

ps: ce masina frumoasa ai :thumbup:

makaveli
23-03-2010, 19:35
MARIORAR, lasa jantele cum is!!! :clap:

MARIORAR
23-03-2010, 20:15
Apoi,nu prea vad ce as putea sa le mai fac;
Eventual sa le vopsesc in galben si sa mai trag o dunga pe masina (verde):laugh:
Sa fieun 'kitch' autentic!:laugh:
Merci theos_,makaveli,bineinteles ca le las asa:laugh:

theos_
03-05-2010, 13:51
http://www.youtube.com/watch?v=I8zYnKrMeKM

am pus in sfarsit bandourile barei spate :rolleye:

MARIORAR
03-05-2010, 14:10
http://www.youtube.com/watch?v=I8zYnKrMeKM

am pus in sfarsit bandourile barei spate :rolleye:

Foarte,foarte frumoasa masina!:thumbup:
Vezi sa nu i-ei canalu' ! ups!:laugh:
:thumbup:

theos_
03-05-2010, 14:17
Foarte,foarte frumoasa masina!:thumbup:
Vezi sa nu i-ei canalu' ! ups!:laugh:
:thumbup:

merci. ups, l-am luat :laugh:

adrianpgt
03-05-2010, 17:32
frumoasa masina...
ceva preturi ne poti spune ?

theos_
03-05-2010, 21:30
frumoasa masina...
ceva preturi ne poti spune ?

cum sa nu, imi spui ce te intereseaza

MARIORAR
03-05-2010, 21:34
cum sa nu, imi spui ce te intereseaza

Eu as vrea sa stiu la cat te-a ajuns jantele alea:thumbup::thumbup:
(si capacul de pe canal:laugh:;glumesc!)

theos_
03-05-2010, 22:09
Eu as vrea sa stiu la cat te-a ajuns jantele alea:thumbup::thumbup:
(si capacul de pe canal:laugh:;glumesc!)

jantele le-am cumparat odata cu masina, erau argintii si m-a costat doar vopsitul lor

pe capac cat dai ? :d

adrianpgt
04-05-2010, 16:53
ma intereseaza cat a costat colantarea intregii masini...

theos_
05-05-2010, 14:32
colantarea a costat 200 euro si a durat 2 zile

Bartol
14-05-2010, 10:43
Super bine arata masina colantata. Este acum acel colant Carbon look 3D de la 3M, cum ai pe oglinzi si manere, am vazut ceva facut cu tipul ala de colant si pot spune ca e demential. Problema e ca ala e 190ron metrul liniar, neincluzand manopera. Cel mai bine pentru jante e sa se faca sablare inainte de vopsire, e bine si cu smirghel, dar mai este si varianta pentru care am optat eu, adica pur si simplu degresare si vopsire, si apoi fixare cu lac, si pot spune ca nu am avut probleme sa sara vopseaua inca. E de 2 ani. Mi-am zis ca decat sa dau 90 ron de janta vopsire cu sablare mai bine le vopsesc eu de 10 ori, si sa mai schimb culorile, ca sa fiu si in trend :whistle:

theos_
16-05-2010, 20:05
da, folia aia carbonlook este mai groasa si mai rezistenta (si mai scumpa)
masina ta este cea de la avatar ? imi place ca este toata alba, adica si bandourile, manerele

Bartol
17-05-2010, 13:52
Mersi pentru aprecieri. Da e masina de la avatar. Ideea e ca de la spalari incepe sa se desprinda vopseaua de pe bandouri, o sa trebuiasca vopsite din nou. Sambata am achizitionat si eu niste folie carbonlook si am imbracat oglinzile si stalpii laterali. Pot spune ca la oglinzi e un chin imens si oricum nu se poate realiza colantare integrala si undeva trebuie lipit parte peste parte. Rezultatul e destul de incantator, o sa urc si niste poze

cefi
17-05-2010, 16:37
Roaga vopsitorul ca data viitoare sa dea jos vechea vopsea de pe bandouri,apoi sa dea cateva straturi de Primer pentru plastic,si abia apoi sa le re-vopseasca.Astfel,vopseaua nu se va mai coji.

Bartol
18-05-2010, 07:28
Mersi pentru sfat. Asa am achizitionat-o, insa cand o sa le vopsesc o sa le transmit celor din service sa foloseasca acest primer.

EVO325i
28-06-2010, 22:24
foarte frumoasa masina,felicitari se vede ca esti pasionat de bmw:p va doresc multi km fara incidente salut

theos_
29-06-2010, 07:46
foarte frumoasa masina,felicitari se vede ca esti pasionat de bmw:p va doresc multi km fara incidente salut

multumesc (sau multumim :p )

theos_
02-04-2011, 23:12
am fost cu masina la deva, am lasat-o acolo o saptamana si am luat-o cu interiorul de piele :kool:

culoarea este crem, in fotografii se vede mult mai deschis

KILLER_BMW
02-04-2011, 23:17
Cool:thumbup:Ce bani colegu?

ovidias
02-04-2011, 23:18
arata demential, cat te-a costat interiorul?

theos_
02-04-2011, 23:33
interiorul m-a costat 1.500 lei
imbracatul volanului 150 lei
partea proasta a fost ca a trebuit sa duc masina si s-o las o saptamana la deva pentru lucrare, deci s-a mai adaugat vreo 500 lei benzina + 4 bilete la tren

KILLER_BMW
02-04-2011, 23:36
interiorul m-a costat 1.500 lei
imbracatul volanului 150 lei
partea proasta a fost ca a trebuit sa duc masina si s-o las o saptamana la deva pentru lucrare, deci s-a mai adaugat vreo 500 lei benzina + 4 bilete la tren

Face toti banii:thumbup:

theos_
02-04-2011, 23:38
multumesc colegi :)

iar am schimbat jantele la pisica (al treilea set acum) si trebuie sa le vopsesc ca nu-mi plac negre

rog un moderator sa schimbe titlul topicului in 'e46 & e36' . multumesc anticipat :)

cristianAR82
03-04-2011, 18:29
am garantie la colant 4 sau 5 ani (nu mai stiu exact)
merci.

Salut. Frumoasa.. colantarea schimba radical aspectul masinii. Dar dupa cei 4-5 ani? Cum o dai jos? Ramane ca inainte?
De belea scaunele! Dar pielea de culoare deschisa e cam greu de intretinut.

theos_
03-04-2011, 18:38
Salut. Frumoasa.. colantarea schimba radical aspectul masinii. Dar dupa cei 4-5 ani? Cum o dai jos? Ramane ca inainte?
De belea scaunele! Dar pielea de culoare deschisa e cam greu de intretinul.

merci. nu ar trebui sa fie probleme dupa ce dau colantul jos, in cel mai rau caz trebuie un polish. in legatura cu pielea crem ramane de vazut cat de pretentioasa e :)

cristianAR82
03-04-2011, 19:10
merci. nu ar trebui sa fie probleme dupa ce dau colantul jos, in cel mai rau caz trebuie un polish. in legatura cu pielea crem ramane de vazut cat de pretentioasa e :)

Te asigur eu ca e dificil. :) Grija mare la cei ce urca in masina.. la buzunarele din spate cu fermoare capse sau alte chestii ce poate sa o zgarie foarte usor si, si mai mare atentie ca nu cumva sa ti le scrie cineva cu pix(copii, nepoti, etc) ca nu mai scoti pixul din piele. In rest, suuper masinuta. Am si eu de gand sa-mi iau scaune sport ca ale tale sau cum le spune. Mi se par foarte urate scaunele normale pe care le am eu dar deocamdata nu`s bani. Multi km fara evenimente neplacute.

ms99ass
03-04-2011, 21:56
e foarte frumos interiorul. sa il ''uzezi'' sanatos mult timp de acum incolo!:clap:

jantele de pe pisoi sunt styling 32? cred ca ar da mai bine daca ar fi pe un argintiu.:kool: sunt curios ce va iesi din pisicutza, avand in vedere cum ai transformat E46-le:evil: mult succes in continuare:thumbup:

EVO325i
03-04-2011, 22:22
felicitari pentru munca si efortul depus..parerea mea e ca chiar deloc nu a fost mult pretul.. pe interior..se vede ca sa lucrat frumos la el...ai si tu o farmacie acuma:))):laugh:felicitari inca odata ;)

theos_
04-04-2011, 08:27
multumesc.
jantele de pe pisica sunt style 73 si trebuie sa le vopsesc ca nu-mi plac negre.
planuri ar fi gramada dar este greu cu dinero

ms99ass
04-04-2011, 12:38
toate la timpul lor:)

sunt pe 17 jantele? ce dimensiuni au anvelopele? te intreb ca si eu am pe 17 si vreau sa le pun 205/40/R17 ca prea tare simte stomacul meu gropile din drumurile noastre extraordinare:rolleye:

theos_
04-04-2011, 14:47
da, sunt pe 17, 215/45/17. ce nu prea imi place este ca au et cam mare si vin cam 'intrate'. nu cred ca vor sta si astea mult la mine, vreau ceva cu buza si j mare gen brock b1 :in_love:

theos_
27-04-2011, 20:57
ups :evil:

theos_
11-05-2011, 22:04
azi am luat jantele de la vopsit, in soare se vad frumos :)

mai am de pus surubelele si de cumparat 2 cauciucuri.
coupe-ul este in pregatiri pentru vopsit

EVO325i
11-05-2011, 22:17
buna alegere cu jentiile astea va da ft frumos pe masina..
sincer mie culoarea nu mio place dar gusturile nu se discuta in schimb sunt ferconvins ca va da demential pe masina...succes in continuare..si asteptam pozele:D:thumbup:

ms99ass
11-05-2011, 23:40
azi am luat jantele de la vopsit, in soare se vad frumos :)

mai am de pus surubelele si de cumparat 2 cauciucuri.
coupe-ul este in pregatiri pentru vopsit

sa fii pregatit ca va dura ceva zile bune. dar la final va merita asteptarea. cum mai ai o masina si un motor de viteza, vei uita de coupe:sad: ramane aceeasi culoare?

theos_
12-05-2011, 09:26
buna alegere cu jentiile astea va da ft frumos pe masina..
sincer mie culoarea nu mio place dar gusturile nu se discuta in schimb sunt ferconvins ca va da demential pe masina...succes in continuare..si asteptam pozele:D:thumbup:

eu am dorit un auriu cat mai deschis dar asa a iesit, ce sa mai fac acum.... dupa ce le voi monta daca nu-mi va placea cum vin le voi schimba culoarea.
merci

sa fii pregatit ca va dura ceva zile bune. dar la final va merita asteptarea. cum mai ai o masina si un motor de viteza, vei uita de coupe:sad: ramane aceeasi culoare?

nu voi uita de coupe ca am dezechipat la el de mi s-a urat :emb .
culoare va fi Phoenix Yellow, cod 445, de pe m3 e46 (daca nu ma voi razgandi, mi se intampla cam des :D )
de cand am masina la vopsit m-am plimbat cu motocicleta si pe ploaie si pe vant :laugh:

ms99ass
12-05-2011, 09:39
asa va arata masina ta?:wow:

theos_
12-05-2011, 09:45
asa va arata masina ta?:wow:

eu asa as cam vrea :d:d:d

ms99ass
05-06-2011, 14:12
ce se mai aude de pisoi? are blana noua?:whistle:

theos_
05-06-2011, 21:20
nu inca :(

am incercat sa nu stresez vopsitorul, i-am zis ca nu ma grabesc in ideea de a iesi lucru bun. cum va fi gata voi pune fotografii

EVO325i
05-06-2011, 23:26
nu inca :(

am incercat sa nu stresez vopsitorul, i-am zis ca nu ma grabesc in ideea de a iesi lucru bun. cum va fi gata voi pune fotografii

sincer asa e si la noi cu cat stresezi mai mult vopsitoru cu atat ti-o termina mai repede dar un lucru de tot ca..tul asa ca eu zic ca mai bine lasal si mai mult ca sigur ca ti-o face asa cum trebuie(ca la carte)
iti doresc sa ai bafta in continuare si nervi de otel;)
te salut

theos_
10-06-2011, 07:43
sincer asa e si la noi cu cat stresezi mai mult vopsitoru cu atat ti-o termina mai repede dar un lucru de tot ca..tul asa ca eu zic ca mai bine lasal si mai mult ca sigur ca ti-o face asa cum trebuie(ca la carte)
iti doresc sa ai bafta in continuare si nervi de otel;)
te salut

da, asa este, nu-l stresez. se pare ca a mai miscat ceva - a vopsit barile :holiday:

merci

ms99ass
10-06-2011, 09:24
cea mai enervanta chestia la ,,meseriasii'' la care apelam e faptul ca lucreaza si la altceva in timp ce masina sta in garaj degeaba... eu l-am prins pe vopsitorul meu, i-am facut o vizita neanuntata. masina mea era neatinsa de 1 zi, iar el dadea polish la alta...de atunci in fiecare zi mergeam pe capul lui:p

dar cel mai important este sa iasa treaba, vorba aia ,, graba strica treaba'':d

theos_
10-06-2011, 10:45
cea mai enervanta chestia la ,,meseriasii'' la care apelam e faptul ca lucreaza si la altceva in timp ce masina sta in garaj degeaba... eu l-am prins pe vopsitorul meu, i-am facut o vizita neanuntata. masina mea era neatinsa de 1 zi, iar el dadea polish la alta...de atunci in fiecare zi mergeam pe capul lui:p

dar cel mai important este sa iasa treaba, vorba aia ,, graba strica treaba'':d

exact acelasi lucru pot spune si eu, l-am prins lucrand la vreo 3 masini de aceea nu ma mai duc la masina :emb

bmw_bon
17-06-2011, 14:47
:nono: Stimabile, eu nu prea imi dau cu parerea, dar acum fac o exceptie. Dupa mine, arata urat si, in plus, stai sa vezi ce probleme incep sa apara! Sar pietre pe capota, se zgarie folia, ti-o zgarie vreun bizon ca nu-i convine lui ceva, etc. De pus e usor, dar de dezlipit e lucrul dracului. Mai mult decat atat, ar trebui sa-ti pui folie pe geamurile din fata, ca asa arata hidos, iar jantele vopsite lucios, n-au nici o legatura cu restul caroseriei Imi pare rau... Cu stima, Bon. :thumbdown

theos_
17-06-2011, 20:45
:nono: Stimabile, eu nu prea imi dau cu parerea, dar acum fac o exceptie. Dupa mine, arata urat si, in plus, stai sa vezi ce probleme incep sa apara! Sar pietre pe capota, se zgarie folia, ti-o zgarie vreun bizon ca nu-i convine lui ceva, etc. De pus e usor, dar de dezlipit e lucrul dracului. Mai mult decat atat, ar trebui sa-ti pui folie pe geamurile din fata, ca asa arata hidos, iar jantele vopsite lucios, n-au nici o legatura cu restul caroseriei Imi pare rau... Cu stima, Bon. :thumbdown

fiecare cu gusturile lui :thumbup:

dupa 2 ani de cand am pus folia nu am probleme de la pietricele, intr-adevar au aparut zgarieturi dar este inevitabil asa ceva.
folie pe geamurile din fata nu pun poate sa le dau jos de pe geamurile din spate (cum am facut la e36).
jantele - nu am vrut vopsea mata deoarece stateau numai prafuite. au ramas lucioase jantele, oglinzile si stalpii (asa am gandit eu acum 2 ani)

numai bine.

theos_
21-06-2011, 11:21
mai e putin....

theos_
19-07-2011, 19:36
mai sunt de montat pragurile si bandourile. cred ca o sa le lipesc cu solutie de lipit parbrizul

http://img692.imageshack.us/img692/3258/picture016uj.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/692/picture016uj.jpg/)

http://img19.imageshack.us/img19/5936/picture017jm.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/19/picture017jm.jpg/)

cefi
19-07-2011, 23:07
Foarte bine a iesit,felicitari! :thumbup:
Banuiesc ca o sa remediezi si prinderea la bara fata,sa nu ramana distantata spre capete :p

dezsoszabi
20-07-2011, 01:50
chiar ca este foarte frumoasa !!!!!

ms99ass
20-07-2011, 12:16
in sfarsit era si cazul sa fie gata! a iesit fabulos! ai grija de ea:d

theos_
20-07-2011, 19:50
Foarte bine a iesit,felicitari! :thumbup:
Banuiesc ca o sa remediezi si prinderea la bara fata,sa nu ramana distantata spre capete :p

merci. am observat cum am pus bara dar am amanat sa umblu la sine.

chiar ca este foarte frumoasa !!!!!

merci

in sfarsit era si cazul sa fie gata! a iesit fabulos! ai grija de ea:d

merci

si voi sa aveti grija de ale voastre :)

peiutza_bmw
24-07-2011, 01:05
ceau, imi dai si mie te rog mai multe informatii in legatura cu interiorul din piele (unde l-ai facut)..... vreau sa imi fac si eu....

theos_
25-07-2011, 08:30
ceau, imi dai si mie te rog mai multe informatii in legatura cu interiorul din piele (unde l-ai facut)..... vreau sa imi fac si eu....

interiorul a fost tapitat la deva la un baiat catalin. sunati pentru detalii - 0724510861

Danyrho
26-07-2011, 20:01
felicitari inca o data ! sa o porti sanatos.

p.s. As dori ca achizitionez semnalizari fata asa fumurii,unde as putea gasi?vreun` site sau pe comanda?

theos_
27-07-2011, 09:23
felicitari inca o data ! sa o porti sanatos.

p.s. As dori ca achizitionez semnalizari fata asa fumurii,unde as putea gasi?vreun` site sau pe comanda?

merci. in legatura cu semnalele nu pot ajuta, nu stiu unde poti gasi. bafta

EVO325i
27-07-2011, 22:12
cuvintele nu isi au rostul pozele vb de la sine nu pot sa iti zic altceva decat

RESPECT!!! Dementiala a iesit

jos palaria :)

hai...sa auzim numai de bine!!!

Te salut

theos_
29-07-2011, 19:34
cuvintele nu isi au rostul pozele vb de la sine nu pot sa iti zic altceva decat

RESPECT!!! Dementiala a iesit

jos palaria :)

hai...sa auzim numai de bine!!!

Te salut

salutare, merci, ma bucur ca-ti place :)

o sa revin cu poze cand voi monta si pragurile, bandourile

gAbrIeL_ZRX
03-08-2011, 19:14
ups :evil:

deci caut asa ceva de foarte mult timp si nu am gasit nici macar pe 15", eu vreau pe 17" poate chiar 18"... aveti idee unde gasesc modelul?.. nou sau sh

apropo, colantarea si vopsitul... impecabile, sa ai grija de ele. (p.s. cat te-a dus vopsitul?.. si unde?)

theos_
27-08-2011, 21:18
deci caut asa ceva de foarte mult timp si nu am gasit nici macar pe 15", eu vreau pe 17" poate chiar 18"... aveti idee unde gasesc modelul?.. nou sau sh

apropo, colantarea si vopsitul... impecabile, sa ai grija de ele. (p.s. cat te-a dus vopsitul?.. si unde?)

merci.

vopsitul m-a costat pana in 2.500 lei aici la craiova (in cabina/cuptor), iar in legatura cu jantele: mai cauta, poate gasesti ceva ce-ti place

theos_
26-12-2011, 17:52
intr-o zi mai frumoasa a lunii decembrie am iesit la poze. voila:

http://img28.imageshack.us/img28/6342/img4058yo.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/28/img4058yo.jpg/)

http://img64.imageshack.us/img64/4943/img4126vr.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/64/img4126vr.jpg/)

http://img195.imageshack.us/img195/6890/img4144rl.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/195/img4144rl.jpg/)

http://img607.imageshack.us/img607/6066/img4177o.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/607/img4177o.jpg/)

http://img214.imageshack.us/img214/567/e36coupe.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/214/e36coupe.jpg/)

http://img513.imageshack.us/img513/4952/img4064b.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/513/img4064b.jpg/)

dezsoszabi
26-12-2011, 22:25
exceptionala, grija mare ! toate cele bune !

theos_
29-12-2011, 07:34
exceptionala, grija mare ! toate cele bune !

multam frumos. La multi ani !

edwardmihail
06-01-2012, 17:11
mai sunt de montat pragurile si bandourile. cred ca o sa le lipesc cu solutie de lipit parbrizul

http://img692.imageshack.us/img692/3258/picture016uj.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/692/picture016uj.jpg/)

http://img19.imageshack.us/img19/5936/picture017jm.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/19/picture017jm.jpg/)

frumoase au iesit amandoua masini,la e 36 ii pui fata de e46 ci sau o pastrezi asa?

EVO325i
07-01-2012, 15:41
pfouu superba masina asta merita toti banii sa ai parte de ea..uite cu stil a iesit beton..
m-am uitat la pozele postate de tine sunt exceptionale..chir beton masina felicitarile mele!!!

EVO325i
07-01-2012, 16:08
super masina meritat toti banii..a meritat efortul depus si nervi..felicitari a iesit beton..
ai ai unpic de lucru la ea..dar e printre cele mai frumoase e36 - uri !
sa ai parte de ea in continuare si asfalt uscat:D
te salut si felicitarile mele!

theos_
07-01-2012, 21:48
frumoase au iesit amandoua masini,la e 36 ii pui fata de e46 ci sau o pastrezi asa?

multumesc. nu, ar fi pacat sa fac una ca asta, fiecare are farmecul ei

pfouu superba masina asta merita toti banii sa ai parte de ea..uite cu stil a iesit beton..
m-am uitat la pozele postate de tine sunt exceptionale..chir beton masina felicitarile mele!!!

super masina meritat toti banii..a meritat efortul depus si nervi..felicitari a iesit beton..
ai ai unpic de lucru la ea..dar e printre cele mai frumoase e36 - uri !
sa ai parte de ea in continuare si asfalt uscat:D
te salut si felicitarile mele!

multumesc, multumesc frumos :)

mai este de lucru la ea dar timpul le rezolva pe toate. succes si tie cu proiectul

ms99ass
05-02-2012, 14:36
Teo, te felicit pt munca depusa! Ai o pisica cu adevarat unica! Culoarea face totul!:wow:

theos_
06-02-2012, 11:46
Teo, te felicit pt munca depusa! Ai o pisica cu adevarat unica! Culoarea face totul!:wow:

multumesc. ma bucur ca va place :)